Penumbra Antologia za 59.90 PLN
Dodane przez Przemo dnia 29.10.2008 14:13
CD Projekt poinformował, że w połowie listopada do serii Platynowa Kolekcja dołączy sześć nowych tytułów. Wśród nich znalazła się Penumbra Antologia, w skład której wchodzi pierwsza część Przebudzenie, wydana w tym roku Czarna Plaga oraz całkowicie premierowy dodatek Requiem. Wszystkie gry oczywiście w polskiej wersji językowej.

Penumbra Antologia (zawiera Penumbra Przebudzenie, Penumbra Czarna Plaga oraz Penumbra Czarna Plaga: Requiem) to kompletna seria jednej z najlepszych, przygodówek z gatunku survival-horror. Zadaniem gracza jest przeprowadzenie śledztwa i odkrycie tajemnicy stojącej za śmiercią ojca głównego bohatera. Widok z pierwszej perspektywy, rewelacyjna oprawa muzyczna oraz możliwość pełnej interakcji z otoczeniem to niezaprzeczalne atuty gry.

I jeszcze kilka słów na temat samej serii:

Platynowa Kolekcja to seria starannie wyselekcjonowanych gier komputerowych. Znajdują się w niej wyłącznie reedycje kultowych gier oraz premiery najlepszych gier, które dotąd nie pojawiły się na polskim rynku. Wszystkie tytuły z kolekcji są dostępne w fantastycznej cenie 59,90 PLN!