Oldsqlowa Kathy Rain na nowych obrazkach. Premiera na wiosnę
Dodane przez Przemo dnia 08.02.2016 19:48
W serwisie Steam pojawiła się karta z grą informująca o premierze Kathy Rain - retro przygodówki w stylu pixel art tworzonej w wolnych chwilach przez studio Clifftop Games.

Tytułowa Kathy Rain uczęszcza do collegu, para się szybką jazdą na motocyklach oraz doskonale sprawdza się w roli detektywa. Bohaterka na wieść o śmierci dziadka, po wielu latach powraca do miasteczka, z którego odeszła jeszcze jako dziecko. Rozpoczyna dochodzenia w sprawie pewnej tajemnicy, mającej ścisły związek z zmarłym właśnie członkiem rodziny.

Podążając za pozostawionymi przez niego wskazówkami, nasuwa się pytanie czy śmierć dziadka nastąpiła z przyczyn naturalnych? Jaką tajemnicę zabrała ze sobą do grobu młoda artystka, która targnęła się na własne życie? Czemu tak wiele ludzi z Conwell Springs popada w obłąkanie? Prawda ma być mroczna i złowroga.

Kathy Rain trafi do sprzedaż tej wiosny i wydana zostanie przez firmę Raw Fury Games. Gra będzie posiadać pełne angielski udźwiękowienie, nad jakością którego stoi Dave Gilbert z Wadjet Eye Games. Screeny znajdziecie w naszej galerii.