Konkurs - 5 x Journey of a Roach
Dodane przez Jeziu5 dnia 20.11.2013 21:46
Powoli zbliża się najkrótszy dzień w roku, coraz trudniej jest wstawać z łóżka, w każdej chwili możemy spodziewać się opadów śniegu. Wszystkie te znaki nieuchronnie zwiastują... nowy konkurs na AZ! Jeżeli chcecie wygrać jeden z kodów Steam na grę Journey of a Roach zapraszamy do zabawy współorganizowanej z Daedalic Entertainment. Zainteresowani? Zapraszamy do zabawy.

Więcej w rozwinięciu >>


Treść rozszerzona
Powoli zbliża się najkrótszy dzień w roku, coraz trudniej jest wstawać z łóżka, w każdej chwili możemy spodziewać się opadów śniegu. Wszystkie te znaki nieuchronnie zwiastują... nowy konkurs na AZ! Jeżeli chcecie wygrać jeden z kodów Steam na grę Journey of a Roach zapraszamy do zabawy współorganizowanej z Daedalic Entertainment.

Dzisiejsze zadanie nie jest trudne, ale powinno sprawić dużo satysfakcji przy poszukiwaniu odpowiedzi. Przygotowaliśmy dla was krzyżówkę - żeby jednak uatrakcyjnić proces jej rozwiązywania hasła przedstawiliśmy w postaci rebusów i pomieszaliśmy ich kolejność!

Oto nasza krzyżówka:Hasła w pomieszanej kolejności:Dwu wyrazowe rozwiązanie zagadki należy wysłać w prywatnej wiadomości do użytkownika Jeziu5. Jako tytuł wiadomości podajecie po prostu "Krzyżówka". Zabawa trwa do godziny 20:00, 28 listopada.

                   


Więcej możecie się dowiedzieć z FAQ: Konkursy oraz Regulaminu Adventure Zone w punkcie 5. Konkursy.