Konkurs Nightmares from the Deep: The Siren`s Call
Dodane przez Kami dnia 18.09.2013 12:00
Cel operacyjny: szczegółowa ocena terenu na podstawie otrzymanych informacji.
Możliwe wynagrodzenie: jeden z dziesięciu kodów Nightmares from the Deep: The Siren`s Call.

Kami wyruszyła na tajną misję zdobycia informacji o nowej grze. Jeziu, partner operacyjny, przekazał jej kilka szczegółów o lokacji zanim łączność została przerwana po wkroczeniu do strefy embargo. Zapisana kartka do wglądu w rozwinięciu.

Czytaj dalej >>


Treść rozszerzona
Cel operacyjny: szczegółowa ocena terenu na podstawie otrzymanych informacji.
Możliwe wynagrodzenie: jeden z dziesięciu kodów Nightmares from the Deep: The Siren`s Call.

Kami wyruszyła na tajną misję zdobycia informacji o nowej grze. Jeziu, partner operacyjny, przekazał jej kilka szczegółów o lokacji zanim łączność została przerwana po wkroczeniu do strefy embargo. Tak wyglądała zapisana kartka:Kampus był zbudowany z budynków, które posiadały różną ilość pięter w każdym rzędzie. Podane informacje określały maksymalną ilość pięter (1-5) oraz widoczną ilość budynków w niektórych rzędach lub kolumnach z danej strony (budynki wyższe zasłaniały niższe od siebie).
Po chwili zastanowienia, Kami przekazała Ci kartę i wyruszyła w drogę. Twoim zadaniem jest odebranie jej z wyznaczonego wcześniej miejsca, którym jest dach środkowego budynku. Musisz jednak określić ilość pięter wszystkich, aby móc ocenić najlepszą drogę dla helikoptera.
W rozwiązaniu może Ci pomóc wycinek z raportu poprzedniej akcji:Po uzupełnieniu schematu należy opuścić strefę embargo, by nawiązać łączność z bazą, przesłać schemat do jezia i czekać na zielone światło. Na rozwiązanie będzie czekał do 20:00 24 września (wtorek). Po tym terminie istnieje zbyt duże zagrożenie dla przykrywki Kami. Powodzenia!

Przykładowe obrazki
Przejdź do pełnej galerii >>

                   

Więcej możecie się dowiedzieć z FAQ: Konkursy oraz Regulaminu Adventure Zone w punkcie 5. Konkursy.