Gamescom 2013: Nexus Game Studios zaprezentowało przygodówkę Randal's Monday
Dodane przez Przemo dnia 25.08.2013 10:18
Podczas tegorocznych targów gamescom prezentowano grę Randal's Monday, która tworzona jest od przeszło czterech lat przez niezależny, hiszpański zespół Nexus Game Studios. Ta klasycznie wyglądająca przygodówka z ręcznie rysowaną oprawą graficzną ma zadebiutować na rynku w połowie 2014 roku.

W produkcji główną rolę ma odgrywać humor, a cała fabuła skupi się wokół pewnego pierścienia - jak się szybko okazuje - przeklętego. Wcielimy się w postać Randala Hicksa, którego w kilku słowach można określić jako kleptomana, socjopatę, a przede wszystkim złego przyjaciela. Historia rozpoczyna się w niedzielny wieczór, kiedy to bohater opija zaręczyny kumpla. Następnego dnia odkrywa, że w jego portfelu znajduje się pierścionek zaręczynowy. Bohater musi stanąć na wysokości zadania i naprawić wszystkie krzywdy, które wyrządziła ta błyskotka.

Randal's Monday pojawi się na komputerach osobistych z system Windows, iOS oraz Androidach. Więcej szczegółów o projekcie można przeczytać na jego oficjalnej stronie oraz obejrzeć w galerii na AZ. Poniżej prezentujemy teaser opublikowany na początku wakacji.