Konkurs! Do rozdania mamy 6 egzemplarzy gry Alternativa
Dodane przez Przemo dnia 16.07.2012 22:33
Wakacje w pełni! Pewnie większość z Was spędza ten czas na gorącej plaży wśród rodziny lub znajomych korzystając z uroków życia. Dla tych jednak, którzy wyjazd mają jeszcze przed sobą, a kolejne godziny w pracy ciągną się w nieskończoność, mamy małą niespodziankę na osłodę. Konkurs organizowany przy współpracy z firmą IQ Publishing, w którym możecie wygrać jeden z sześciu egzemplarzy gry przygodowej Alternativa.Co trzeba zrobić by zdobyć nagrodę? Dowiecie się w rozwinięciu newsa.

czytaj więcej >>   


Treść rozszerzona
Wakacje w pełni! Pewnie większość z Was spędza ten czas na gorącej plaży wśród rodziny lub znajomych korzystając z uroków życia. Dla tych jednak, którzy wyjazd mają jeszcze przed sobą, a kolejne godziny w pracy ciągną się w nieskończoność, mamy małą niespodziankę na osłodę. Konkurs organizowany przy współpracy z firmą IQ Publishing, w którym możecie wygrać jeden z sześciu egzemplarzy gry przygodowej Alternativa.Tym razem zabawa podzielona jest na siedem etapów, więc będziecie musieli być uważni. Każdego następnego dnia równo o godzinie 21:00 publikujemy kolejną z siedmiu zagadek, a więc macie dobę by przesłać maila z prawidłową odpowiedzią - tytułem gry przygodowej, której tyczy się zagadka. Za każdą otrzymujecie 1 punkt i oczywiście nagrodę wygrywają osoby mające najwięcej punktów na koncie.

Do zabawy można dołączyć w każdej chwili, nie trzeba rozwiązać każdej zagadki. Może się zdarzyć, że na przykład sześć lub pięć punktów wystarczy do zmieszczenia się wśród laureatów. Jednak nie zostawiajcie wysłania odpowiedzi na ostatnią chwilę, gdyż wraz z pojawieniem się nowej zagadki, poprzednia zostaje usunięta.

Zagadka numer 7:


Wszystkie odpowiedzi prosimy słać na adres skrzynki mailowej:

jeziu5[at]adventure-zone.info


W temacie maila podajcie nick z Adventure Zone pod jakim jesteście zarejestrowani. Wraz z wysłaniem pierwszej odpowiedzi w treści prosimy o zamieszczenie także danych adresowych do ewentualnej wysyłki. Konkurs trwa do 23 lipca do godziny 21:00.

Alternativa to klasyczna przygodówka point and click z gatunku scence-fiction/cyberpunk. Gracz zostanie przeniesiony w futurystyczny świat, gdzie pokieruje losami trojga bohaterów. Każda z tych postaci będzie posiadała odmienne cechy charakteru oraz różne spojrzenie na rzeczywistość.
Więcej informacji w encyklopedii.

PRZYKŁADOWE OBRAZKIPrzejdź do pełnej galerii >>                   


Więcej możecie się dowiedzieć z FAQ: Konkursy oraz Regulaminu Adventure Zone w punkcie 5. Konkursy.