Murder in Tehran's Alleys 1933 - premiera w tym roku
Dodane przez crouschynca dnia 12.07.2012 13:12
Firma Lace Mamba Global ogłosiła, iż do jej planu wydawniczego trafiła nowa pozycja. Ową grą jest klasyczna przygodówka o nazwie Murder in Tehran's Alleys 1933, za którą odpowiada studio RSK z siedzibą w Iranie. Póki co nie ujawniono konkretnej daty premiery tego tytułu, lecz wiadomo, że zostanie on wydany w czwartym kwartale bieżącego roku. Z Murder in Tehran's Alleys 1933 będą mogli zapoznać się użytkownicy komputerów PC.

Przedstawiona w irańskiej przygodówce historia opowiada o morderstwach popełnionych w Teheranie. Zbrodnie są wyjątkowo brutalne, gdyż wszystkie ofiary poddawano torturom, zanim zostały poćwiartowane. Co gorsza, ktoś zabija w tak okrutny sposób dzieci. Miasto ogarnia histeria, dodatkowo podjudzana przez prasę. Zadanie rozwikłania sprawy przypada śledczemu Afsharowi, którego poczynaniami pokierujemy w trakcie rozgrywki. Policyjnego detektywa wesprze dziennikarz Sarsolooki. Mężczyzna ten zdaje się wiedzieć coś więcej na temat bestialskich zabójstw.

Przy okazji zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii, gdzie znajdziecie kilka screenów pochodzących z Murder in Tehran's Alleys 1933.