Pierwszy ON/OFF 22-24 października 2010
Dodane przez Kami dnia 29.09.2010 23:26
Pierwsza edycja Targów Elektroniki Użytkowej i Gier Video - ON/OFF zbliża się wielkimi krokami. Premierowe pokazy sprzętu oraz gier, nowinki ze świata multimediów, konkursy, prezentacje, a wszystko to przygotowane w niespotykanej dotąd oprawie. W celu udoskonalenia przekazu wydarzenia, zaprosimy Państwa do zwiedzania ekspozycji podzielonej na cztery "Strefy Tematyczne". To właśnie w nich największe firmy z poszczególnych branż prezentować będą swoje nowości.

Treść rozszerzona
Pierwsza edycja Targów Elektroniki Użytkowej i Gier Video - ON/OFF zbliża się wielkimi krokami. Premierowe pokazy sprzętu oraz gier, nowinki ze świata multimediów, konkursy, prezentacje, a wszystko to przygotowane w niespotykanej dotąd oprawie. W celu udoskonalenia przekazu wydarzenia, zaprosimy Państwa do zwiedzania ekspozycji podzielonej na cztery "Strefy Tematyczne". To właśnie w nich największe firmy z poszczególnych branż prezentować będą swoje nowości. Poniżej przedstawiamy podział oraz zakres tematyczny poszczególnych części ekspozycji:

Strefa Obrazu - telewizory, ekrany, projektory
Strefa Dźwięku - systemy nagłośnieniowe, kina domowe, słuchawki.
Strefa Mobile - notebooki, telefony, smartfony, palmtopy
Strefa Gier - gry, konsole, komputery, akcesoria do gier

Specjalnie dla osób wybierających się na ON/OFF 2010, przygotowana została strona wydarzenia w serwisie społecznościowym Facebook.com. Wszyscy, którzy zadeklarują chęć udziału w targach będą mieć możliwość udziału w licznych konkursach z nagrodami.
Kolejnym atutem bycia fanem ON/OFF jest stałe otrzymywanie informacji o wydarzeniu przy okazji korzystania z serwisu. Tam również bez przeszkód można wymieniać poglądy z innymi uczestnikami, czy też zadać pytanie bezpośrednio organizatorom. Zapraszamy na stronę ON/OFF na Facebook.com!

Najważniejsze informacje:
Termin: 22-24 października 2010
Godziny otwarcia:
piątek: 17.00 - 21.00 - ON/OFF VIP DAY - wejście tylko za okazaniem zaproszenia
sobota: 10.00 - 18.00 |
niedziela: 10.00 - 16.00 |dni dla szerokiej publiczności
Cena biletu: 30 złotych/dzień
Miejsce: Warszawskiego Centrum Expo XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
Hala nr 1
Partnerzy: LG, NTT System, ASUS, D-Link
Patroni medialni: Radio Eska, LOGO, Smart, Audio Video, Płaskie Ekrany, Digital Audio Video, PC Format, CD Action, HDTV.com.pl

informacja prasowa