Nowa odsłona!
Dodane przez mertruve dnia 01.08.2009 18:43
Witamy serdecznie! Jak już zapewne zdążyliście zauważyć, jesteście na całkowicie nowej stronie. Oczywiście nie tylko pod względem graficznym! To nad tym pracowaliśmy od dłuższego czasu - część z nas graficznie, część kodując, inna część pisząc, byście Szanowni Czytelnicy, mogli cieszyć się nową, przejrzystą, lepszą odsłoną serwisu Adventure Zone!. Zapraszamy do komentowania, udzielania się na forum i - przede wszystkim - czytania recenzji, solucji, zawsze świeżych nowinek, itd., itp.:) Co nowego? (...)
Treść rozszerzona
Witamy serdecznie! Jak już zapewne zdążyliście zauważyć, jesteście na całkowicie nowej stronie. Oczywiście nie tylko pod względem graficznym! To nad tym pracowaliśmy od dłuższego czasu - część z nas graficznie, część kodując, inna część pisząc, byście Szanowni Czytelnicy, mogli cieszyć się nową, przejrzystą, lepszą odsłoną serwisu Adventure Zone!. Zapraszamy do komentowania, udzielania się na forum i - przede wszystkim - czytania recenzji, solucji, zawsze świeżych nowinek, itd., itp.:) Co nowego?


Oprócz większej przejrzystości macie dodany dział P.E.G.A.Z. Jest to nasza Przygodówkowa Encyklopedia, gdzie znajdziecie gry oraz powiązane z nimi nowinki, galerię, artykuły. Wszystko w łatwo dostępnym miejscu. Dodaliśmy również Shoutbox (przy czym ma nieco niestandardową nazwę) - znajdziecie go po prawej stronie, pod informacjami o aktualnych wydaniach Zinu (tak, odrodził się!) i najnowszych artykułach. Jest także zmiana techniczna - od tej pory, użytkownicy forum i strony mogą posiadać w nickach Polskie znaki diakrytyczne! Zapraszamy do rejestracji wszelkie Żubry, Żbiki i Źrebaki :D . I tu ważna informacja - jeżeli ktokolwiek z Was był już tu zarejestrowany - nie musi się ponownie rejestrować. Jeśli jednak rejestrowaliście się wyłącznie na tzw "zielonej" stronie, niestety - musicie ponowić rejestrację tutaj. Za utrudnienie przepraszamy. Ponadto, jak zwykle, szykujemy konkursy, nowe artykuły i najświeższe nowinki. Pozostaje tylko czytać! Dlatego cała redakcja Adventure-Zone życzy Wam, Czytelnikom, oraz sobie dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności na nowej stronie!