Tytuł: Adventure Zone - Przygodówki od A do Z :: Resonance

Dodane przez Jeziu5 dnia 15.07.2012 20:23
#2

Oj, tak - zwroty akcji są tu rzeczywiście zaskakujące. Zupełnie nie spodziewałem się odkrycia związanego z rodziną Anny oraz sceny w podziemiach. Choć ta mapa metra powinna od razu wskazać na pewną nielogiczność. Ogólnie fabułę zaliczam na plus. 2 zakończenia (złe i jeszcze gorsze) może nie są do końca satysfakcjonujące (wolałbym mieć więcej informacji o dalszych wydarzeniach) to jednak są... prawdziwe.
Spoiler :: Pokaż
No i tak strasznie jest mi żal Anny
Zagadki były ok, choć rzadko naprawdę mocno przekombinowane. Zgadzam się, że zagadka z magnesami była trochę przekombinowana, ale sensowna i logiczna. Podobało mi się też odszyfrowywanie dziennika - skojarzyła mi się identyczna zagadka w CSI Maiami. Voice-acting jest bardzo dobry, szkoda tylko, że nie słychać bohaterów gdy myślą Wink2 Na wielki minus grafika - pixel art jest niestety według mnie bardzo brzydki i odpychający. O wiele lepiej by to wyglądało w tradycyjnym 2,5 D Wink2

Oceny cząstkowe: Fabuła - 9, Zagadki - 8, Grafika - 4 Suma sumarum daję grze 7, a w ankiecie 4, bo to jednak jest niezła gra.