Tytuł: Adventure Zone - Przygodówki od A do Z :: Alternativa

Dodane przez Kami dnia 04.06.2012 14:19
#1

Dużo ostatnio piszecie o Alternativie w shoucie, więc może podzielicie się swoją opinią obszerniej na forum Wink2

Sama jeszcze gry nie przeszłam, jestem ledwo na początku, ale pierwsze skojarzenie jakie miałam po zobaczeniu menu - Najdłuższa Podróż. Smile2 Co przywołało wiele ciepłych wspomnień, ale potem przyszła myśli - zaraz, zaraz, ale TLJ to przecież bardzo stara gra, a to wcale nie wygląda lepiej.
Nie sądzę abym miała jakiś duży monitor, kupiony już kilka ładnych lat temu, a cała gra jest... zamazana. Tzn. brak jej ostrości. Niestety jednak nie przeszkodziło mi to dojrzeć, że cała grafika jest lekko odbębniona. Przedmioty mają posmak taniego plastiku, że tak to ujmę.
Przy postaciach nie jest lepiej. Poznając współlokatora głównego bohatera możemy zobaczyć bardzo opiętą koszulkę, która mimo to posiada marszczenia materiału, jakby była luźniejsza.

Na tym ledwo co początku, grafiki mogę czepić się najbardziej, ale sama fabuła też nie wygląda zbyt dobrze.
Spoiler :: Pokaż
Dość irracjonalne podejrzenie spisku głównego bohatera nie wróży zbyt dobrze. Na razie bardziej jestem tego samego zdania co współlokator - że kolega zwariował Pfft2 Przypuszczam, że na końcu, czy w połowie okaże się, że spisek był, ale póki co, nie ma tam związku przyczynowo skutkowego.


.......www.adventure-zone.info/fusion/images/100or/alternativa.jpgRecenzja

Poradnik

Galeria

Encyklopedia
www.adventure-zone.info/fusion/images/photoalbum/album_317/alternativa_01_t1.jpg www.adventure-zone.info/fusion/images/photoalbum/album_317/alternativa_02_t1.jpg www.adventure-zone.info/fusion/images/photoalbum/album_317/alternativa_03_t1.jpg www.adventure-zone.info/fusion/images/photoalbum/album_317/alternativa_04_t1.jpg.......