Tytuł: Adventure Zone - Przygodówki od A do Z :: The Moment of Silence

Dodane przez drozda dnia 09.04.2006 14:31
#7

Davero napisał:
To jaka grafika Twoim zdaniem jest "dzisiejsza"? Jak dla mnie wszystko wygladało po prostu ładnie (choć mogłoby robić wrażenie bycia mniej "spod linijki" niekiedy). Ja może jestem za bardzo oldschoolowy, ale nie uważam, że jak gra nie wygląda jak Chaos Theory czy inny Oblivion, to grafika jest "niedzisiejsza" czyli niewystarczająco dobra.
Chyba, że chodzi Ci o to, że aktualnie gry mogą wyglądać już lepiej - wtedy O.K. Tylko jakie to ma znaczenie. Czy wychwalana tutaj i nie tylko tutaj TLJ jest gorszą grą przez to, że aktualnie mogłaby wyglądać lepiej?

Problem w tym, że TMOS (wydana pod koniec 2004 roku) w porównaniu do TLJ (1999) jest stosunkowo nowa, więc mogłaby aktualnie wyglądać lepiej. I nie twierdzę, że grafika w TMOS jest słaba. Jest ona kiepska w porównaniu do filmików, jakie w niej dane nam jest zobaczyć. Przecież te są IMHO zrealizowane pięknie. Dlatego zły jestem odrobinę na twórców, że potrafiąc wykonać coś tak dobrego, reszta oprawy (graficznej) zrealizowana została o stopień lub dwa niżej...