Tytuł: Adventure Zone - Przygodówki od A do Z :: Atlantis

Dodane przez mendosa dnia 27.03.2006 16:22
#1

Co prawda Cryo już nie istnieje, ale powstała (a przynajmniej powstawała) Atlantis IV - Evolution. Miałem okazję zagrać w demo, gra moim zdaniem taka sobie, zagadki "atlantisopodobne", grafika - na poziomie. A co do Cryo - mam co do nich mieszane uczucia - oprócz perełek (Atlantis, Dragon Lore), wydawali też takie "gnioty", jak "Wehikuł Czasu", czy "Wersal". Gry, takie jak "Egipt", czy "Pompeje" mają jakąś tam wartość edukacyjną, ale nie ma mowy o przyjemnej rozgrywce - jakieś takie to naciągane jest. IMHO.
Krówka -->Gratulacje!

Dodane przez SpokoWap dnia 28.03.2006 20:10
#2

Tak, Cryo pod koniec swojego życia zaczeło wydawać gry taśmowo, i dlatego były one tak ubogie. Np. czas odstępu wydania Arthur Knights 1 od drugiej części wynosił niecałe 6 miesiecy, a wiadomo, że gry, które powstają w tak szybkim czasie będą słabe. Szkoda mi Cryo, mam sporo ich gier i czasem do nich wracam, tak z sentymentu.

Dodane przez AleX Under dnia 20.05.2006 15:37
#3

Tak w ogóle - co z tym Atlantis Evolution? Prace już dawno skończone, już robią część piątą, a coś nie słyszałem, żeby A:E dystrybutowali w Polsce. Co jest z tą grą?

Dodane przez kNOT dnia 20.05.2006 16:38
#4

Co jest z tą grą?

Leży na półce, ale jakoś czasu brak...

BTW, http://www.jeuxvi..._video.htm

---

Się podpisy zepsuły:exclaim:

Edytowane przez kNOT dnia 20.05.2006 16:40

Dodane przez drozda dnia 20.05.2006 17:05
#5

Odydoz napisał/a:
Tak w ogóle - co z tym Atlantis Evolution? Prace już dawno skończone, już robią część piątą, a coś nie słyszałem, żeby A:E dystrybutowali w Polsce. Co jest z tą grą?

Jeżeli chodzi o wersję PL to po cichu liczę tutaj na IQP. Co prawda to tylko domysły, ale jak popatrzy się na listę ich partnerów to i The Adventure Company i Dreamcatcher się znajdą. Pozostaje tylko czekać na dobre wieści :).

kNOT napisał/a:
Się podpisy zepsuły:exclaim:

Hmm czasu brak, więc rozwiązanie na szybko. Może tak być?