Tytuł: Adventure Zone - Przygodówki od A do Z :: Hopkins FBI

Dodane przez Hardcore dnia 23.06.2008 00:34
#3

Kent napisał/a:
Witam!
Co sądzicie o tej grze?
Według mnie Hopkins to słaba gra. Fabuła niespójna, dubbing żałosny(Gajos...), zagadki tragiczne. Jedynie grafika jest bardzo ładna, "oldskulowa". Mimo wszystko nie polecam.

Mam proźbe, jeśli ktoś posiada savey z gry to prosił bym o zapis przed zakończeniem gry.

Tu jest patch dla XP: http://hopkinsfbi.com/patches_win.htm
Działa!


Dla mnie osobiście Fabuła była naprawdę niezła. Motywy z bankiem czy wszelakimi trupami na ogół kobiet genialnie oddawał prawdziwy obraz zbrodni. Może pod koniec trochę się psuło, ale cóż nie wszystko jest doskonałe :)

Co do dubbingu - to była 1 i ostatnia gra gdzie Gajos podkładał głos. Potem powiedział, że już nigdy tego nie zrobi. Fakt, wypadł tragicznie ale to i tak wielka szkoda ponieważ ze swoimi zdolnościami aktorskimi mógłby w jeszcze nie jednej grze zawojować tak jak mój idol lektorski - Piotr Fronczewski (Szacun!). Mimo to nigdy nie zapomnę kwestii , to chyba tak szło - O Samanta, nie żyjesz - więcej emocji wyrzucam z siebie jak się gotuje woda pod herbatę hehe

Patch pod XP faktycznie działa tak jak pisałem w recenzji, ale wyłącza się w "Doomowym" etapie. Sprawdzałem na dwóch kompach i to samo się działo. Jak już u kogoś działa to spoko :)

Edytowane przez Hardcore dnia 23.06.2008 00:35