Zobacz temat


Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Podsumowanie Twojego roku Anno Domini 2011
Madzius888
Ankieta dotycząca gier wydanych w bieżącym roku czeka na wasze głosy. Tymczasem podczas analizowania tegorocznych premier na pewno przypomniały się też inne gry - starsze i młodsze, które odkryliście dopiero w tym roku lub też po prostu odświeżaliście sobie po latach.

A być może spisaliście te przemyślenia lub właśnie się do tego zabieracie? Mamy taką propozycję. Jeżeli masz pomysł i ochotę na spleceniu krótkiego tekstu o tym, jaki był Twój growy rok, np. jaki tytuł (niekoniecznie z tego roku) zrobił na Tobie największe wrażenie. Czy też może jakaś gra pozostawiła niesmak, który będzie ciągnąć się latami. Albo w tym roku udało Ci się ukończyć wiele tytułów i chciałbyś stworzyć osobisty ranking, to serdecznie do tego zachęcamy.
Krótki i treściwy tekst - na akapit lub dwa - którym chcielibyście podzielić się z innymi. Chcielibyśmy zebrać te wasze opinie i umieścić w najnowszym numerze AZ zina, który jest właśnie na warsztacie.

Masz ochotę pobawić się w redaktora?

Zgłoszenie prześlij na adres mailowy:

madzius888[at]adventure-zone.info

Opinie będę zbierać od dzisiaj do niedzieli, 25 grudnia.

Temat tutaj na razie pozostaje zamknięty, w razie pytań czy sugestii, czekam na PW oraz maile. Post zostanie otworzony wraz z wydaniem zina z odpowiednim artykułem - po to, żeby kogoś pochwalić lub podyskutować :))

Zachęcam do napisania paru słów od siebie. Satysfakcja po ujrzeniu tekstu opublikowanego w przepięknym zinie.. gwarantowana! :)
Edytowane przez Madzius888 dnia 16.12.2011 21:04
 
Przejdź do forum: