Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
Jak oceniasz The Next BIG Thing?
1 1 0%[0 głosów]
2 2 0%[0 głosów]
3 3 13%[1 głos]
4 4 88%[7 głosów]
5 5 0%[0 głosów]
Głosów ogółem : 8
 Drukuj temat
The Next BIG Thing
crouschynca
The Next BIG Thing to jedna z najbardziej oczekiwanych gier przygodowych ostatnich miesięcy. Sama wiązałam duże nadzieje z najnowszą produkcją od Pendulo Studios, które stworzyło bardzo ciepło wspominaną przeze mnie serię Runaway. Chociaż TNBT jest dość krótką i łatwą grą, nie tylko dlatego szybko zleciał mi przy niej czas. Po prostu bawiłam się wyśmienicie! Rewolucji brak, ale za to co chwila możemy się porządnie uśmiać. Dan i Liz są mocno zakręceni (zwłaszcza panna Allaire), a przy tym pełni uroku i charyzmy. Jak zwykle w przypadku pozycji wyprodukowanych przez hiszpańskie studio, nie zabrakło plejady indywidualistów na drugim planie. W recenzji wystawiłam TNBT ocenę 8, a zatem w skali od 1-5 przypada jej mocna "czwórka".

A jakie są Wasze wrażenia z The Next BIG Thing i na ile oceniacie przygody Dana i Liz?

wredny
JEST ŚLICZNIE I ZABAWNIE TYLKO NIECO CHAOTYCZNIE.
Poszczególne fragmenty gry nie tworzą zwartej całości.
To raczej seria żartów niż opowieść.

jackowsky
Trochę więcej niż dobra trochę mniej niż świetna. Dałbym 7.5/10, ale skoro taki mam wybór to słaba czwórka.
Jak zwykle u Pendulo. Perfekcja wykonanie. Solidne rzemiosło. I koniec. No, a ten humorzasty humor to gdzie? Pytam się ja. Ten humor, o którym wszyscy mówią. Nie powiem bawiłem się dobrze. A tak na prawdę, grę można potraktować jako prolog do zasadniczej części: 6,5h grania, ledwo poznajemy bohaterów, a końcówka to nie tylko furtka, ale całe wrota na kolejne części. Tylko czemu za 80 zł!?
Ostatnio skończone: 1Heart PL, Murdered: Śledztwo zza Grobu, 1954: Alcatraz PL, Goodbye Deponia PL
Gram: J.U.L.I.A. Among the Stars

helena005
to taka inna odmiana la noire Grin hee calosc mi sie bardzo podoba. humor jest zawarty w dialogach nie mozna powiedziec i podchodzac do tej gry na luzie mozna naprawde sie dobrze bawic Wink2 polecam

Evillady
Też dałam 4. :) Właśnie skończyłam i bawiłam się prześwietnie. Super gra z naprawdę genialnym humorem. Polecam wszystkim fanom kreskówkowych przygodówek. :)
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Kobra94
Dałam 4
Gra bardzo mi się podobała, szczególnie humor, choć przyznam, że za 80 zł bym jej nie kupiła, więc dość długo oczekiwałam na promocję - aż się udało Wink2

Przejdź do forum: