Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Lula 3D
Hardcore
Chciałbym poznać wasze zdanie na temat od dawna zapowiadanej produkcji z bohaterką znaną z gry Wet The Sexy Empire. Tamta gra była w czymś ero-simu ale naprawdę potrafiła wciągać. Nie można zapominać także o urodzie i innych głównej bohaterki. Podejrzewam że nawet bym o tym nie napisał na forum gdyby nie to że gra zostanie wydana za 29zł po polsku a najlepsze jest to że patronat nad grą ma WIRTUALNA POLSKA!!! Czy gra jest tak dobra czy dostali kasiore za takie coś , nie wiem. Wydaje mi się, że gra może być udana chociaż fabularnie to szkoda gadać a grafika na screenach nie jest za rewelacyjna. Zobaczymy już 20 Stycznia co tam wymyślili programiści.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

drozda
Hmm, ja raczej sobie odpuszczę. Jedyne co w tym zachęcającego to cena. Poza tym? Grafika już leciwa, tematyka mnie raczej nie pociąga no i ta "erotyka". Dzięki, postoję Wink2

Ps. Jak ktoś chce to dostępne jest demo, sam nie grałem ale jak chcecie sprawdzić przed kupnem, to pewnie warto.
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Hardcore
---------- 11:52 03.01.2006 ----------

Ja tam sobie z miłą chęcią ściągne i zobacze jak to wygląda w akcji :twisted:

---------- 20:19 ----------

drozda to jest niemieckie demo Sad

drozda
Trzeba się edukować Wink2 Ale szczerze wątpię żeby było coś trudnego do zrozumienia. Gra na skomplikowaną raczej nie wygląda :) Oczywiście mogę się mylić, bo w końcu nie grałem...
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Czorny
Ta gra to gniot straszny. Płytka fabuła, kiepskie zagadki, ochydne wykonanie i do tego troche bugów. Prezentuje się to naprawdę biednie. Główna bohaterka jeszcze jakoś wygląda ale reszta postaci to już tragedia. Otoczenie brzydkie (całość w 3d), do tego wszędzie powtarzające się obiekty. Oprócz rozmów z napotkanymi postaciami, zbieraniem przedmiotów i rozwiązywaniem prostych zagadek, władowano też elementy zręcznościowe. Gra wtedy zamienia się w prosty "celowniczek", gdzie tak jak na strzelnicy starasz się trafić w wyskakujących przeciwników. Gra parę razy się u mnie zawiesiła, czasem Lula zablokowała się w drzwiach (i to na dobre), czasem postacie milkły podczas rozmowy (napisy leciały dalej), a czasem powiedziały coś po niemiecku. Według mnie nie warto tego kupić nawet za 20 zł. Gra jest na szczęście krótka Grin

Hardcore
Dobrz że jej jeszcze nie kupiłem. Poczekam na recke w CDA. Czorny widze że szykuje się kolejny tytuł do Kaszanka Zone? :) A tak na serio szkoda że z takiej seksownej legendy jaka była w WET stworzyli TAKIE COŚ.

Przejdź do forum: