Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Atlantis
mendosa
Ja bym żadnego Atlantisa bez solucji nie przeszedł.. co innego Myst.
krówka-->Ja nie jestem sexistą, na innym forum mam nick "konik szachowy".. i też mam kopytka :twisted: iihaha :wink:

krówka
No prosze Mendosa - solidarność kopytek XD

I wiecie co... macie racje.... nie da sie atlantis bez solucji przejść Grin sama do tego doszłam ! ;-)
www.bezkitu.com/bannery/bezkitu.gif

SpokoWap
Otóż to - próbowałem przejść Atlantis 2 bez solucji. Po paru godzinach zrezygnowałem z tego pomysłu Pfft Sporo zagadek da się przejść bez poradnika, ale trafiają się takie, przy których każdy wymięka :grin:
Obecnie grane: Dragon Lore [1995] [CRYO]

daz
Na pewno ktos musi je przejscGrin Przeciez autorzy nie pisza od razu solucji, nie? Nie?
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

SpokoWap
Bubu Różnie to bywa :-D

qbrex
A ja w Atlantisie zaciąłem się po uwolnieniu...tej, jak jej tam było? Bubu ...księżniczki. Tam była jakaś zagadka z łukiem, no i się zaciąłem. Później okazało się (po przeczytaniu solucji) wejść do jakieś lokacji i cośtam zrobić z łukiem.
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

krówka
taaaaadam ! Grin No i przeszłam pierwszą część atlantisa II(irlandie) Grin. PRAWIE ale to PRAWIE sama 8)

Black Predator
Zawsze w Ciebie wierzyłem!
Gratuluję!
"Obejrzyjcie swe dłonie i twarze, są czerwone od Boga krwi,
Zastnanówcie się, co zrobiliście, czy naprawdę Go zabiliście?"

krówka
Black Predator napisał:
Zawsze w Ciebie wierzyłem!
Gratuluję!

Sweet... Panowie seksiści bierzcie z niego przykład :-D

Zebius
Zaliczyłem tylko "dwójkę" no i na tym poprzestałem, bo zraził mnie poziom trudności, a właściwie bezsensowność niektórych zagadek. Np. pod koniec gry z dopasowaniem kryształowej kuli do elementów krajobrazu (dokładnie nie pamiętam, grałem wiele lat temu), przecież to niewykonalne, no chyba że ktoś ma miesiąc wolnego czasu, który wykorzysta na kombinownie z tą jedną zagadką. A może ja przegapiłem jakieś podpowiedzi?

Poza tym grafika i muza świetne, spolszczenie też. Gdyby nie te frustrujące zagadki, to byłaby to jedna z moich ulubionych przygodówek.

qbrex
Nigdy nie przepadałem za Atalntisami, wole Mysta...
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

Eggz Eye
To ja też dorzucę, że zacząłem nie lubić Atlantisa...
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

SpokoWap
Ja osobiście też wolę Mysta, ze względu na możliwość pooglądania ciekawych widoków Grin Za to w Atlantisie więcej się dzieje Bubu

qbrex
Yoda napisał:
To ja też dorzucę, że zacząłem nie lubić Atlantisa...

Ale dlaczego? Atlantis to wspaniała gra. Może i z byt wysokim poziomem trudności, ale ś.p. Cryo odwaliło KAWAL DOBREJ ROBOTY.

daz
Heretycy!! Atlantis to jedna z najlepszych serii przygodowek! Fakt, ze straszliwie trudne... no ale klimat panowie, klimat:)
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

Black Predator
Ja natomiast uważam, że Atlantis jedyneczka jest rzeczywiście genialna - wspaniała fabuła, klimat, ciekawa grafika......
Dwójka już taka przeciętna, natomiast trójka w ogóle do mnie nie trafiła.
"Obejrzyjcie swe dłonie i twarze, są czerwone od Boga krwi,
Zastnanówcie się, co zrobiliście, czy naprawdę Go zabiliście?"

krówka
w dwójce straszne zamieszanie ... w ogóle się odnaleść nie moge :-)

SpokoWap
Moim zdaniem najciekawsza jest pierwsza część Atlantis 8) W dwójce, jak słusznie zauważyła Krówka jest trochę pomieszane wszystko, przez co klimat nieco się gdzieś gubi. Ale ogólnie w dwójkę też grałem z przyjemnością Bubu Szkoda, że Cryo już upadło Sad

mendosa
Zebius -->jeśli trafisz "jedynkę", to zagraj, bo dwójka może zrazić, gdyż jest nieco "pokręcona", i nie bardzo wiadomo o co chodzi. Jedynka jest konsekwentna, grafika niewiele gorsza od dwójki, a muzyka "wymiata".
Trójka za to jest tak zakręcona, że w ogóle nie wiadomo o co chodzi, ale może to i dobrze...bo czujemy się abstrakcyjnie :wink: , i da się grać. W dwójce totalne zmiany otoczenia powodowały zamieszanie - ledwie się przyzwyczailiśmy do atmosfery danego miejsca, a już "change of places, change of spaces" (rymowanka moja, na podstawie New Dawn Fades JD), i cały klimat idzie się paść...
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

krówka
taaaadaaaaaam ! Jukatam zdobyty Pfft. Zajęło mi to chyba 2 miesiące, ale w końcu sie uporałam Grin. Gdyby nie to, że musiałam kompa resetować co 5 minut bo się zwieszał, pewnie szkończyłabym wcześniej...wczoraj... jeszcze tylko Chiny i II część Atlantisa zaliczona Grin

Przejdź do forum: