Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Broken Sword 2.5
Mroczny
WOW. Broken Sword 2.5 w moje 18-te urodziny Grin

Ja znam w niemałym stopniu niemiecki, ale jak na razie nie wiem czy będę dysponować czasem w wakacje.
Edytowane przez Mroczny dnia 17.04.2008 19:09

Zebius
Jest szansa, że Rolf Saxon użyczy swego głosu w BS 2.5 :super
Mam nadzieję, że chłopakom uda się go przekonać.
KLIK
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

Zebius
Tyle się naczekaliśmy na angielski dubbing BS 2.5 (wiele osób po prostu nie trawi języka niemieckiego), ale nasza cierpliwość zostanie wkrótce nagrodzona, bo jak zapewniają twórcy, wersja anglojęzyczna ukaże się 18 października.
http://www.broken...

Zebius
Angielskojęzyczny dubbing już się ukazał, ale żeby mieć wersję z polskimi napisami, trzeba się trochę nakombinować. Podaję instrukcję (którą zamieściłem też na przygodówkach pl):

Zangielszczenie dubbingu, które pojawiło się na stronie BS 2.5, zawiera zintegrowany patch. Zatem jak ktoś zainstaluje na czysto BS 2.5 to wystarczy, że wgra do folderu z zainstalowaną grą pliki z tego zangielszczenia i postąpi według mojej instrukcji, nie ma potrzeby ściągania poprzedniego patcha, który zawierał m.in. spolszczenie napisów.

Reasumując: czysta instalka gry, ściągnięcie i rozpakowanie do folderu z zainstalowaną grą tego pliku:
http://baphometsf...ingual.zip
a następnie:
- zmienić nazwy plików:
lang_en.b25c na lang_en.zip
data.b25c na data.zip
- otwieramy lang_en.zip (menedżer plików wskazany, np. total commander) i kopiujemy zawartość folderu speech/en do folderu speech/de w pliku data.zip (w ten sposób zastępujemy pliki dźwiękowe w formacie ogg niemieckie angielskimi)
- przywracamy poprzednie nazwy obu plikom
- odpalamy grę, wybieramy wersję polską i cieszymy się angielskim dubbingiem i polskimi napisami z polską czcionką.

Jeśli ktoś miał ten pierwszy patch zainstalowany, postępuje dokładnie tak samo.
Edytowane przez Zebius dnia 08.11.2010 18:37

Przejdź do forum: