Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Chłopaki nie płaczą
picasso
Ciekawa gra,która jest kontynuacją filmu ze śmiesznymi dialogami i ciekawą fabułą...szkoda że jest taka krótka.Gra ktoś w nią?Jeśli się wam podobała bądź też nie piszcie.
Edytowane przez Przemo dnia 25.02.2010 01:39

SpokoWap
Grałem, już w dniu premiery, czyli kilka lat temu. Ciekawa, aczkolwiek momentami nużąca, no i faktycznie dość krótka. Poziom trudności niewysoki, ale kilka razy zdarza się pixel hunting, co może doprowadzić do nerwicy Wink2 Nie miałem jeszcze wtedy dostępu do internetu i trochę czasu minęło zanim w ogóle znalazłem kilka aktywnych elementów, bez których nie dało się przejść dalej. To były czasy Grin Podobno twórcy pracują nad kontynuacją, wyczytałem to kilka miesięcy temu w wywiadzę dla GameRankingu.
Obecnie grane: Dragon Lore [1995] [CRYO]

SilverMoon666
Grałam w nią z godzinę, nawet mi się podobała fajnie ,że Pazura udzielił głosu.
Fakt gra ma fajny humor jest kolorowa.

Evillady
Ja w ten tytuł nie grałam, ale jak poczytałam recenzje, to jakoś tak mam wrażenie, że niewiele straciłam Wink2
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Przemo
Ja zraziłem się po 10 minutach, ale gra była kupiona przypadkiem (razem z pismem), więc kasy nie żałuję.

btw. Niechcący odświeżyłem ten temat. Sorry :) Posty w rzeczywistości są starsze :)
Edytowane przez Przemo dnia 25.02.2010 18:28

Madzius888
:) A ja kiedyś sobie zagram. Lubię humor z Chuopakóf, to zobaczę :)
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Evillady
A ja właśnie nieszczególnie więc tym bardziej mnie nie ciągnie. Przemo jak widzisz Twoje odświeżanie było skuteczne o tyle, że się nowe wpisy pojawiły więc nie przepraszaj Wink2
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Przejdź do forum: