Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Wycięte z "Nowinki"
drozda
Hardcore napisał:
Qler.pl napisał:
Ja dodam, ze Broken Sword 3 PL dostepny jest w empiku za niecale 20 zloty (2cd + 1cd polonizacja). Taka okazja!

Sorki ale za taką cenę to można kupić już od połowy roku na Allegro. Codziennie siedze na Allegro i wiem w jakiej cenie jest.
Aha na wirtus.pl chyba też od pewnego czasu jest za 19zł.

drozda napisał:
Hardcore napisał:
Sorki ale za taką cenę to można
kupić już od połowy roku na Allegro. Codziennie siedze na Allegro i wiem w jakiej cenie jest.

Ale warto na stronie wspomnieć, bo jednak taka cena. No i w Empiku nie trzeba płacić wysyłki, więc jest trochę taniej Wink2

Hardcore napisał:
drozda masz racje tylko najpierw trzeba mieć Empik w swoim mieście :)

drozda napisał:
Hardcore napisał:
drozda masz racje tylko najpierw trzeba mieć Empik w swoim mieście :)

Ja mam do swojego 30km, a że równocześnie studiuję w tym mieście to jakoś łączę obie sprawy :)

A co do nowinek, to nikt nic ciekawego więcej nie wyszperał w necie? Wasza ksywka może być na stronie głównej Grin

Qler.pl napisał:
Hardcore napisał:
Qler.pl napisał:
Ja dodam, ze Broken Sword 3 PL dostepny jest w empiku za niecale 20 zloty (2cd + 1cd polonizacja). Taka okazja!

Sorki ale za taką cenę to można kupić już od połowy roku na Allegro. Codziennie siedze na Allegro i wiem w jakiej cenie jest.

Ok, ale to jest gra w pudelku - nieuzywana. No, ale jesli codziennie siedzisz na allegro...

Hardcore napisał:
---------- 09:00 19.12.2005 ----------

Qler.pl napisał:
Hardcore napisał:
Qler.pl napisał:

Ok, ale to jest gra w pudelku - nieuzywana. No, ale jesli codziennie siedzisz na allegro...

Na wirtusie też jest w pudełku nieużywana bo Wirtus.pl to sklep nie giełda internetowa.

---------- 09:09 ----------

Dobra trochę niskich cen dla fanów przygodówek:

1) Oczywiście na Wirtus.pl jest do kupienia Uru: Ages Beyond Myst w wersji PL za niecałe 25zl.
Dla fanów pozycja obowiązkowa dla reszty zresztą także.

Tutaj link:

http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=3&ProduktID=8874

2) Za śmieszną kasę jest także do kupienia Wsternet w wersji PL za 7zł!
Szkoda tylko że jest to wersja początkowo wydana czyli z fatalnym spolszczeniem. Dla zainteresowanych podaje linka:
http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=3&ProduktID=8960

Polecałbym jednak kupno nowego wydania w kioskach i empikach za 19,90zł z nowym profesjonalnym spolszczeniem.

3) Dla fanów twórczości Tolkiena także coś się znajdzie. Jest tym gra Hobbit za niecałe 15zł. Osobiście uważam, że jest to gniot jednak pewnie zainteresowani się znajdą.

http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=56&ProduktID=8901

4) Ciekawą ofertą na którą się zapewne skuszę jest ostatnia z wydanych gier z Kainem.
Cena jest świetna , uwaga 19zł!!

http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=8859

5) Kontrowersyjna i brutalna giera za 19zł. Chodzi oczywiście o Manhunta który nie odniósł spodziewanego sukcesu. Ja i tak się skuszę kiedyś.

http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=56&ProduktID=8906

Reszte sami zobaczcie. Naprawdę uważam że ten sklep internetowy jest świetny. Każdy coś dla siebie znajdzie za naprawdę niską kasę.

Qler.pl napisał:
Hardcore napisał:
---------- 09:00 19.12.2005 ----------

Qler.pl napisał:
Hardcore napisał:
Qler.pl napisał:

Na wirtusie też jest w pudełku nieużywana bo Wirtus.pl to sklep nie giełda internetowa.

burak

drozda - zamiast się targować gdzie lepiej kupować gry i od warzyw wyzywać - poszukajcie jakichś ciekawych newsów Pfft

Hardcore napisał:
Qler kapuściany łeb Pfft

Yoda napisał:
Hardcore! Miałeś poszukać newsów, a nie wyzywać Qlera. Jaki Ty dajesz przykład?? Lol

Hardcore napisał:
Yoda napisał:
Hardcore! Miałeś poszukać newsów, a nie wyzywać Qlera. Jaki Ty dajesz przykład?? Lol

Hardkorowy hehe Grin

Poczytaj trochę LOBO to zczaisz baze :twisted: :twisted: :twisted:

HAKU napisał:
Niezly hardkor...

Pocztajcie troche WILQ to zczaicie baze :twisted: :twisted: :twisted:
Pfft

Hardcore napisał:
Tekst niezły hardkor był też na Losuxie.

HAKU napisał:
No fakt, szkoda ze sie losux "zepsul"

Hardcore napisał:
nazywaj rzeczy po imieniu. LOSUX się zeszmacił! wielka szkoda tym bardziej że był to jeden z najczęściej odwiedzających komiksów internetowych.

HAKU napisał:
Nie moge nazywac rzeczy po imieniu bo juz mnie admin prosil o poprawnosc slowa Pfft

Hardcore napisał:
Adminom mówimy nie! Grin Grin

drozda napisał:
Jeżeli mam zniknąć to forum razem ze mną Pfft

I nie żebym się czepiał, ale Wasze posty do działu nie pasują.

Sio do komiksów! :twisted:

Hardcore napisał:
jak zwykle, jak zwykle drozda czepiasz się hehe

HAKU napisał:
drozda... nie ma komiksow Pfft

drozda napisał:
Nie ma? A ten temat?

HAKU napisał:
Cfaniczek Pfft

daz napisał:
Czlowieka dwa dni na forum nie bylo, a tak sie ludzie rozcfaniaczyliPfft

Hardcore napisał:
Bo my kozaki z wybrzeża są Pfft

Qler.pl napisał:
Nic nie chce mowic, ale jakis poziom trzba utrzymac. A co do tego bruaka, to tak sobie napisalem, zeby zobaczyc reakcje ludzi. Naprawde nie mialem zmamiaru nikogo obrazic - taki mam skrzywiony charakter.

drozda - kolejny temat wyczyszczony
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Przejdź do forum: