Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Shadows of the past (moja gra przygodowa)
snake3000
Witam. Od blisko czterech miesięcy pracuję w ramach pracy inżynierskiej nad grą przygodową, opartą na silniku Wintermute (na silniku tym powstało m. in. "Art of Murder", "Ghost in the sheet", czy ostatnio "The Lost Crown"Wink2. Grę można pobrać tutaj: http://www.gamede...iew&id=411. Jest to wprawdzie bardzo wczesne i krótkie demko ale można chwilkę pograć. Od razu mówię, że głos nie jest w najlepszej jakości, gdyż nie mam za bardzo zdolności aktorskich, a do tego raczej potrzeba profesjonalistów. Ponadto nie ma tutaj jeszcze systemu podpowiedzi nad którym aktualnie pracuję, tzn. po naciśnięciu tabulatora zaznaczą się miejsca, w których zachodzi jakaś interakcja, łącznie z zaznaczonymi wyjściami z danej sceny.
Edytowane przez snake3000 dnia 29.07.2008 23:23

Evillady
Chętnie ściągnę w pracy i dam znać, jakie wrażenia!
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

mertruve
Na mnie tez mozesz liczyc. Sciagne, obadam i podziele sie wrazeniami.

Madzius888
O, nawet parkiet z Art:)

Pobieram, zaraz jak skończę mój mega szybki prodżekt, to sprawdzę Pleased

Ale zastanawiam się, czemu avast się wszystkim na przygodówkach.pl buntował, mój antywirak jakoś milczy :-o
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Przemo
Moje zdanie już znasz :) Gierka naprawdę fajna, grafika nie najgorsza (zwłaszcza widok za oknem). Głos głównego bohatera pozostawia wiele do życzenia :) Może napiszesz kilka zdań o fabule? Pozdrawiam!

snake3000
Na przygodówkach.pl, niektóre osoby miały problemy z otwieraniem screenów, ponieważ wrzuciłem je na jakiś pierwszy lepszy serwer z darmowym hostingiem zdjęć. Ten link do projektu jest najnowszy, umieściłem go na stronie gamedev.pl i teraz wszystko gra.

snake3000
Ruszyła właśnie oficjalna strona gry: http://www.sotp-t...me.pdg.pl/. W dzile download można pobrać ostateczną wersję dema z dodanym sytemem podpowiedzi, dotępnym pod klawiszem TAB, oraz ze zmianą jeszcze kilku innych drobnostek.

Madzius888
Hm, zagrałam, ogólnie nie jest źle właśnie poza tym głosem i liniami dialogowymi (a właściwie monologowymi)- brakuje mnóstwo przecinków, a i czasem użyte wyrażenia są dziwne Pfft

Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Evillady
Jeszcze nie pobrałam, ale poprawię się Wink2
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Przejdź do forum: