Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Phantasmagoria
HAKU
No tak wszyscy pisza o lubianych grach to i ja napisze topica o mojej Pfft Gierka stara jak swiat, jedna z pierwszych w jakie gralem na PC. Teraz mnie smieszy 7cd a instalka chyba ze 25mb Pfft Ale jest to genialny horrorek i to wlasnie ta gra mnie przekonala do pojnt end klikuf Pfft
Gral ktos? Zna ktos? Slyszal ktos?
wsi.edu.pl/~lacelpa/lying_sig.png

Eggz Eye
Ja chciałbym zagrać, a nie mogę jej nigdzie dostać. Czy ktoś ma jakieś źródła??
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

HAKU
No wlasnie kupic nie kupi tego juz raczej nigdzie... czasem sie jakas trafi na allegro ale najczesciej albo "zuzyta" albo cena ze hoho. Ja na szczescie jestem posiadaczem przynajmniej kopii, druga czesc mialem oryginalna ale pozyczylem i ostalo mi sie tylko tekturowe pudelko... :evil:

daz
Normalka.... ale ja jej nie mamGrin
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

Hardcore
Słyszałem kiedyś o tej gierce. To było dawno temu. Podobno naprawdę niezła, jedna z perełek w swoim gatunku. Z miłą chęcią bym pograł.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

SpokoWap
Tak, Phantasmagoria to jest coś. Też bym zagrał, ale skąd to dostać. Gdyby gra była na 1 CD to byłoby łatwiej kupić a tak to....

mendosa
Miałem okazję zagrać w Phantasmagoria: A Puzzle of Flesh (czyli Phantasmagoria 2) i rozczarowałem się. Ta seria spodoba się tylko miłośnikom horrorów\thrillerów.

SpokoWap
A ja właśnie oprócz przygodówek kocham horrory więc to coś dla mie Grin
Obecnie grane: Dragon Lore [1995] [CRYO]

HAKU
Druga czesc jest troche gorsza od jedynki ale ciagle uwazam ja za jedna z najlepszych w tym gatunku Grin

qbrex
Haha...mam! :) Właśnie przyszła mi pocztą druga część i już zacząłem w nią grać...:)
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

SpokoWap
Ja też chce Bubu Powinni zrobić jakąś reedycje na DVD. Na pewno bym kupił. Spotkałem się jednak z paroma osobami, które twierdziły, że ta gra to kaszana (płytka fabuła, można przejść w 3 godziny). A jak Twoje wrażenia z gry Qbrex ?
Obecnie grane: Dragon Lore [1995] [CRYO]

qbrex
Grałem w nią na razie całe...pięć minut. Więc jeszcze wrażeń nie mam...ale nie martw się, poczytasz sobie o niej, możliwe, że w 65 numerze AZ :)
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

Davero
W tzw. międzyczasie można zaś rzucić okiem na recenzję pierwszej części Phantasmagorii TUTAJ.

BTW. Pierwszy post więc witam wszystkich. Grin
www.przygodoskop.pl oraz www.oldsql.pl - tam tworzę :).

mendosa
Cześć Davero, witamy - i od razu mała złośliwość z mojej strony :cyclop: = temat do przedstawiania się jest gdzie indziej 8) .
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

drozda
Nie trzeba się zaraz wyzłośliwiać Pleased. Tamten temat chyba jest rzeczywiście trochę mało widoczny...

Ps. Davero - witamy na forum Wink2.
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Davero
mendosa napisał:
Cześć Davero, witamy - i od razu mała złośliwość z mojej strony :cyclop: = temat do przedstawiania się jest gdzie indziej 8) .

Och... się naszukałem... Jakoś nie wpadłem na to, że przedstawiać się na forum mam na podforum dotyczącym strony AZ - nie doczytałem podpisu pod tytułem subforum (rozumiem, że to taki test na przygodówkowca Wink2).
A tak w ogóle, to ja się przecież nie przedstawiałem, tylko grzecznie przywitałem przy okazji podawania
informacji. Pleased

drozda napisał:

Ps. Davero - witamy na forum Wink2.

No i jeszcze jestem z "winkiem" witany... Czuję się dotknięty Wink2.
www.przygodoskop.pl oraz www.oldsql.pl - tam tworzę :).

drozda
Davero napisał:
Och... się naszukałem... Jakoś nie wpadłem na to, że przedstawiać się na forum mam na podforum dotyczącym strony AZ - nie doczytałem podpisu pod tytułem subforum (rozumiem, że to taki test na przygodówkowca Wink2).

Muszę sobie zapamiętać to w nawiasie Wink2. Cóż, to przecież ja projektowałem układ forum, więc nie spodziewajcie się żadnych cudów Pleased.
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

rachelka
Chciałam kupić 2 część Phantasmagorii, ale ktoś ciągle ze mną się licytuje!!!
i co trochę podniosę cenę to za 5 minut jest już wyżej.....
:shock2:

Whitey
Ten ktoś pewnie sobie myśli: " Cholera, co trochę podniosę cenę to ktoś się ze mną licytuje"...Bubu
Keine panik auf dem Titanik

rachelka
no cóż poszła, ktoś jeszcze podbił cenę w ostatniej minucie aukcji:|

Przejdź do forum: