Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Sanitarium
Hardcore
Słyszał ktoś o tej grze? Była jedną z pierwszych gier przygodowych o tak mrocznej i pokręconej fabule z niezłą jak na tamte czasy grafiką. Czy posiada ją może ktoś? (drozda nie ma tu słowa o żadnym piractwie Pfft) Ja niestety grałem jedynie w demo tego znakomitego tytułu. Chciałem zakupić oryginała ale jedyne jakie widziałem na Allegro dochodziły do ponad 150zł!
Cóż giere powinni kojarzyć starzy wyjadacze i to na ich komentarze czekam.
Aha dodam że jak na tamte czasy to chyba był 1997 or 1998 gra znajdowała się na 3 CD!
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

HAKU
HA! Ja mam pelna wersje (o tym nie wspominalem bo piratom mowimy NIE Pfft) - gierka wypasna, przeszedlem chyba 2 razy Pfft Ale jeśli chodzi o ilosc cd to Phantasmagoria jest z 1994 czy 1995 i jest na 7cd Pfft
wsi.edu.pl/~lacelpa/lying_sig.png

Hardcore
Kurde nie mógłbyś mi jakoś pożyczyć albo zrobić kopię zapasową Grin

drozda - dbaj o ortografię

HAKU
A nie ma sprawy, tylko jak? Pisz pw jakby co Pfft

krówka
Hardcore - ja też miałam tak kiedyś demówke. I wciąga bardzo .... :-) klimat też jak najbardziej ... :-)
www.bezkitu.com/bannery/bezkitu.gif

Hardcore
Ja demówke mam do dzisiaj Grin
Wciąga wciąga niektórzy uważają że klimat Sanitarium chwilami bije ten z Silent Hill...

HAKU
E tam bije, bardzo dobry ale do SH mu brakuje Pfft

Hardcore
Może byś to potwierdził jakimiś określonymi argumentami?

HAKU
A prosze bardzo najwazniejszy argument - "moj gust" Pfft
... coz a tak na serio to troche nuzy momentami, chyba najbardziej sie mi nie podobal motyw w swiecie robakow Pfft no i nie wciagnelo mnie to na tyle zeby przejsc chociaz drugi raz... ale i tak uwazam ze sanitarium to super gra i naprawde polecam wszystkim :)

SpokoWap
Ja już niedługo będe miał Sanitarium Grin Jupi, już się nie mogę doczekać, grałem w demówkę i jest wypasiona Grin
Obecnie grane: Dragon Lore [1995] [CRYO]

SilverMoon666
Ja już gram Pfft Jestem w cyrku , ale gra jest naprawdę psychodeliczna , dziwna i przerażającaKnebel

Przemo
No to muszę zagrać...tylko skąd wziąć? Frown2

mertruve
Przemo nie będę tutaj na głos tego mówił... może poszukaj na Allegro?Pfft

Przemo
Fakt, marne 9 dyszek Smile2 Może kiedyś Grin

SilverMoon666
Allegro dobra rzeczPfft.Tylko trochę drogo...90 zł za grę z lat 90 to przesada...ale może jednak warto gra jest naprawdę na "poziomie"Pfft Mam nadzieje , że się w dalszych partach nie zgorszęPfft

Percival
Ludzie, dajcie spokój, od czego jest internet?

http://www.dosgam...arium.html (trzeba się zarejestrować na stronie)

http://www.squake...sanitarium

Na tej drugiej stronie klikamy na "Where to download Sanitarium", a po rozwinięciu listy na "GamesWin"
Edytowane przez Percival dnia 29.08.2009 11:47

Przemo
Ta gierka posiada status freeware?

Percival
Ściśle mówiąc posiada status abandonware. Co to oznacza - masz tutaj:http://pl.wikiped...bandonware

Evillady
Zdecydowanie jedna z tych gier, o które warto się postarać nawet, jeśli wymaga to trochę wysiłku. Polecam!
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Przejdź do forum: