Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Fenimore Fillmore: The Westerner
Hardcore
Czy ktoś zakupił ową gierkę? Czy nowe spolszczenie z udziałem Kabaretu Mumio (ci od kopytko i aczkolwiek) jest udane?
Czy warto wydać 20 zł na gierkę? Z tego co czytałem i słyszałem to gra podobno jest bardzo fajna, no ogólnie sympatyczna. Niestety początkowe spolszczenie było fatalne. Dlatego też nie kupiłem na samym początku. Czekam na opinie.
Edytowane przez Przemo dnia 25.02.2010 14:51
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Eggz Eye
Nie grałem w pełną polską wersję. Grałem tylko w demo wersji angielskiej i wydało mi się naprawdę fajne. Dobra gra przygodowa. Szkoda, że Polacy ją tak spierniczyli. A o wykonaniu spolszczenia przez Kabaret Mumio nawet nie słyszałem. Za 20 zł? Myślę, że się jednak opłaca, nawet jakby było zjarane spolszczenie. :wink:
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

drozda
Ja ostatnio skończyłem i musze przyznać że trochę się na początku spolszczenia bałem. No ale jednak panowie z Mumio się postarali i wypadło ono ok. Gra poza tym jest zabawna, choć może wydać się trochę za krótka. Na szczęście doświadczeń z pierwszej wersji tłumaczenia nie mam (dałem sobie spokój z zakupem) więc gra jako całość wzbudza we mnie tylko pozytywne odczucia. Czterema słowami - warto wydać 20 złotych :)
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Hardcore
Dzięki drozda jutro ide do kiosku Grin

Eggz Eye
To ta gra jest w kioskach??
Jasna cholera, muszę ją mieć!!! :twisted:
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

AleX Under
Mam pytanie. W jakim pakiecie została ona wydana?
W sławetnej budzie z totkiem Westerner właśnie jest, ale nie jestem pewien, czy to ta poprawna wersja, czy pierwotna. Z pierwotną nie mam ochoty sie zapoznawać (i chyba nikt mi się nie dziwi) :) (tj. mam, ale szkoda wydawać nań pieniędzy).
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

Hardcore
Wersja która została wydana z poprawionym spolszczeniem pochodzi od Cyber Mychy. Tak samo jak Beyond Good & Evil jak i Batman Zemsta wydane wcześniej także za 20 zł po polsku.

drozda
A wygląda dokładnie tak:

img492.imageshack.us/img492/9894/westerner0jz.th.jpg
(miałem akurat fotke na kompie :))
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Przejdź do forum: