Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Undercover: Operation Wintersun
portallo
Niestety gra nie jest tak dobra jak sie zanosilo. Tutaj jest niezla recenzja: http://adventuregamer.pl/2007/11/22/undercover-operation-wintersun-recenzja/

Zebius
No super, ale na AZ też już jest recenzja:
http://www.advent...cle_id=698
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

mertruve
Nie mowiac, ze na AZ recenzja jest dluzsza i rzetelniejsza. Ale to szczegol. widze, ze pan portallo uprawia zapewne kryptoreklame, ale nie mamy mu tego za zle:)

AleX Under
Hej, tak mało osób się wypowiedziało na temat tej gry? A chociaż... w sumie się nie dziwię, Undercover to gra wg. mnie strasznie nijaka. Liczyłem na cos na kształt chociażby Nibiru, które nie było pasjonujące, ale miało się ochotę grać dalej. Natomiast Undercover jest taki nudny i nieciekawy, że po prostu z niecierpliwością czekałem, aż go skończę :)

Zagadki? Nic odkrywczego, jedna z pierwszych zagadek bardzo mi przypominała znienawidzone kukułki z Syberii... :) No i jeszcze kólka zębate. Rany boskie! Męczyłem się całymi godzinami nad nimi, układałem je na różne sposoby, i chociaż się zazębiały, nijak się kręcic nie chciały. Aż się musiałem wspomóc solucją z AZ :)

Grafika? Może być, ale nie kojarzę w sumie przygodówki z kiepską grafiką...

Muzyka? Taką to i ja bym zakomponował...

Fabuła? Jak wyżej :)

Ogólnie jednak gra nie ma istotniejszych wad typu jakieś bugi czy szczególne kretynizmy w scenariuszu. Chociaż nudzi, raz przejść można. Tak z 5/10 bym dał.
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

SpokoWap
Mnie też jakoś szczególnie gra nie porwała. Fabuła jest nieco naiwna, jakby wymyślona na szybko i w trakcie tworzenia gry dopracowywana. Grafika - niezła. Głównie tła, bo już postacie trochę rażą średnim wykonaniem. Muzyka raczej wtapia się w tło rozgrywki, choć kilka razy usłyszymy jakieś ciekawsze motywy. Za to wcale nie podobał mi się polski dubbing. Aktorzy nagminnie nie trafiają w tonacje wypowiadanych kwestii. Każde kolejne zdanie brzmi jak oderwane z kontekstu. Główny bohater mówi nieco zbyt wolno, za bardzo przeeeciągaaaa wszędzie tam gdzie są przecinki i różne "hmm" Pfft Trochę żałośnie też brzmiał dialog z księdzem po łacinie. Przyzwoicie zagrał za to aktor wcielający się w pijaka :) Zagadki, tutaj gra wypada już lepiej. Można się nagłowić, choć też nic innowacyjnego nie uświadczymy. Standardową zagadkę z drzwiami, czyli "podłoż gazetę, wypchnij klucz", czy też składanie podartego dokumentu widziałem już wiele razy, niemniej jednak jest co robić. Nie skłamie jeśli powiem, że bawiłem się podczas rozgrywki całkiem dobrze, jednak zabrakło mi głównie dobrze poprowadzonej fabuły, która odwróciłaby mój wzrok od niedociągnięć o których wspomniałem. Moja ocena to 6/10.
Obecnie grane: Dragon Lore [1995] [CRYO]

askalon
[Problem]

Kolejny temat, który budzę do życia :) słuchajcie mam problem z filmami w tej grze - nie wyświetlają się, a gdy można je wybrać z menu to wyświetlają się w osobnym oknie, do góry nogami, na boku - kosmos :)

Uruchamiane na Win7, podobno na XP też są takie problemy. Czy ktoś jeszcze się z tym spotkał?
Up https://www.facebook.com/polskieGry Up

Przejdź do forum: