Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Jeż Mgiełka
mendosa
Zakupiłem przygodówkę rosyjskiej proweniencji, pod tytułem Jeż Mgiełka, wydaną w Polsce przez Play, w taniej serii Max Kids, za 9,90 PLN (użyłem w tym zdaniu większej ilości przecinków, niż wynosi mój iloraz inteligencji, sprowadzony do funkcji pierwiastka sześciennego pomnożony x 10, i umieszczony w mianowniku ułamka). Skoro zakupiłem, to i zagrałem - a co se będę żałował Wink2 . Zagrałem ... sie rozczarowałem. Dwie godziny rozgrywki - całkiem prostej, wręcz banalnej. Ma za to ... klimat. Wątpliwości moje budzi grupa docelowa - niby gra adresowana do dzieci - ja jednak ze względu na kilka zastosowanych w grze rozwiązań - nie pozwoliłbym maluchom na zagranie w ten tytuł.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

mertruve
to widać, że Rosjanie kontratakują rozwiązaniami:) Zwierzęta z Elektrowni, Jeż Mgiełka. Czekamy na Wronę, albo KrukaPfft Ciekawe kiedy będzie coś o ludziach:)

Madzius888
Grin Rzeczywiście rosjanie ostatnio coś tak wchodzą na rynek SuperBad Co do taniutkich gier, to ja właśnie szpilam w 80 dni dookoła świata za niesamowicie wyniszczającą cenę 7,90 Grin
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Przejdź do forum: