Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
NiBiRu
Eggz Eye
Ta gra rzeczywiście jest już w kioskach po diabelnie niskiej cenie: 19,99. Ja już się zaopatrzyłem i mówię Wam: warto!
Trochę już pograłem i zatrzymałem się na jakiejś zagadce.Nie mogę jej za cholerę rozwiązać, ale dam sobie kiedyś radę. A wam mówię jeszcze raz: WARTO!!!
Edytowane przez Evillady dnia 12.11.2010 00:28
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

AleX Under
---------- 16:26 21.12.2005 ----------

A ja za cholerę nie moge jej znaleźć. Może dlatego, że szukałem tylko w trzech miejscach - w kiosku na pętli, w tzw. "budzie z totkiem" niedaleko mojego domu (podobno mi zamówili, ale mieli mi też zamówić grudniowe CDA i 13/05 wersję CD - coś się nie doczekałem, więc już im nie ufam :)) i w supermaketowym kisoku. Nigdzie nie było. Mam zamiar jutro pojechać autobusem do jakiegos centrum handlowego. Tam na pewno będzie :)

---------- 15:50 22.12.2005 ----------

Yeah, znalazłem.

Obszedłem wzdłuż i wszerz całe centrum handlowe (łącznie z Carrefourem). Liczyłem, że znajdę Still Life. Przeliczyłem się, nigdzie nie było. W końcu znalazłem kiosk, w którym katem oka wypatrzyłem napis "gra twórców Black Mirror" i znalazłem :)
Najgorsze/najlepsze jest w tej całej sprawie to, że stojąc na przystanku, w kisoku również była ta gra :/ A mogłem tam pójść nawet przed pojechaniem do centrum, ale pomyślałem "nie, wszędzie nie było, to i tu nie będzie". Będzie Still LIfe też gdzieś było. A ja jak zwykle nie zauważyłem. W budzie z totkiem pewnie też było :wink: Ja to mam szczęście :mrgreen:
Jeszcze nie grałem. Korekta tekstów do S51, teraz będę pisał regulamin na to forum. I dobrze, zaczne grac wieczorem.
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

drozda
Właśnie rozpakowałem, bo jakoś wcześniej nie miałem czasu zagrać. Otworzyłem pudełko dvd, a w środku jedna płytka :shock: Spojrzałem na okładkę i jak wół jest napisane że 2cd powinny być. Jak na złość trafiła mi się wybrakowana sztuka, w której jest tylko cd numer 2. To sobie przez święta nie pogram :? Dobrze że chociaż paragon z empiku zachowałem Sad
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Hardcore
No to masz lipe, mi się na szczęście nic takiego jeszcze nie trafiło.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

drozda
Wczoraj kolejny raz zabrałem się za grę (poprzednio nie wyszedłem poza otwarcie opakowania, jak pisałem wyżej Wink2).

Pierwsze wrażenie - niestety takie sobie. Szczególnie dziwi nie zgranie czasu wyświetlania napisów z trwaniem nagrania (nie wspominając
o zgraniu ruchu warg z tekstem, chciałoby się :| ). Do tego aktorzy podkładający głos postaciom mówią strasznie niewyraźnie. Zwykle rozumiem większość tego, co się do mnie mówi po angielsku, ale w NIBIRU czuć, że dla aktorów język jest ten również "obcy". Co jeszcze? W tej chwili jestem w Paryżu. Jak do tej pory gra jest strasznie prosta Sad Właściwie idzie się jak po sznurku, czasami może przyhamować trochę jakiś pixel hunting, ale nic ponadto. Może później coś się jeszcze trafi. Podsumowując nie jest źle. Klimacik jak na razie jest fajny, a do drobnych niedoróbek OniMedia zdążyła mnie już przyzwyczaić, więc i nawet o zawiedzeniu się nie może być mowy... Jak skończę to się pewnie jeszcze wypowiem :)

Eggz Eye
Zagadki nie są trudne?? Nie będę Ci zdradzał fabuły, ale później się natkniesz na coś trudnego. :wink:

drozda
To chodzenie i kupowanie ludziom różnych rzeczy jest trochę dziwne. Wydaje się być zwykłym przedłużaniem rozgrywki :?

Teraz jestem w Meksyku i zaczynam myśleć nad "kulkami". Niech tylko wpadnę jak je ułożyćr30; jeżeli nie dam rady to zwrócę się o pomoc Wink2

Eggz Eye
Do mnie się z tą prośbą nie zgłaszaj, bo ja tego momentu nie przeszedłem. :wink:

drozda
No i właśnie przed chwilą skończyłem Nibiru. Muszę przyznać, że pod koniec zaserwowanych zostało nam więcej łamigłówek niż przez całą grę. Gdy już uporałem się z "kulkami" reszta była łatwiejsza :)

Ogólnie gra mi się podoba, może jest trochę za krótka, ale i tak nie szkoda mi czasu spędzonego nad nią. Ma ona oczywiście trochę wad, ale trzeba wziąć pod uwagę, że oryginalnie wydana została (w Czechach jako Posel Bohu) w 1998 roku. To co mamy dzisiaj w sklepach jest jej reedycją, która pojawiła się za sprawą sukcesu nowszej gry Unknown Identity - The Black Mirror. Nie możemy więc porównywać tych tytułów r11; BM jest z założenia lepsze (robione później i z większym bagażem doświadczeń). Jeżeli nastawimy się w ten sposób do gry to czeka nas przyjemna (choć dość krótka) rozgrywka :)

Eggz Eye
Ukończyłeś Nibiru? Congratulations. Ja od jakiegoś czasu nie grałem, no i jakoś nie chce mi się grać. Może drozda napiszesz recenzję?? :wink:

drozda
Yoda napisał:
Może drozda napiszesz recenzję?? :wink:

"Nie ucz dziadka dzieci robić" jak to się mawia Wink2 A serio to musiałbym najpierw wybrać jedna z gier z mojej stopki... Wink2

Eggz Eye
No pewnie tak. :wink: A nie można od razu o wszystkich napisać?? Lol Ja chyba sam coś jeszcze skrobnę, bo jak na razie mam kupę wolnego czasu.

SpokoWap
NIBIRU też mi się podoba, tylko tej zagdki z kolorowymi kulkami przejść nie mogę :cry: Ale gierka jest udana, chociaż w Black Mirror była chyba ciekawsza fabuła, prynajmiej takie mam odczucie.
Obecnie grane: Dragon Lore [1995] [CRYO]

drozda
SpokoWap napisał:
NIBIRU też mi się podoba, tylko tej zagdki z kolorowymi kulkami przejść nie mogę :cry: Ale gierka jest udana, chociaż w Black Mirror była chyba ciekawsza fabuła, prynajmiej takie mam odczucie.

Właśnie dodałem szczegółowy opis jak pokonać tę zagadkę do naszego "Help! Jak to przejść!?". Ale doradzam wytrwałość, da się ją pokonać własnymi siłami. Mi się za którymś razem udało :)

Pamiętajmy że to Nibiru jest starsza od BM, więc i twórcy nie mieli jeszcze takiego doświadczenia w tworzeniu gier gdy ją pisali. Jeżeli weźmiemy to pod uwagę, to widać że kolejne gry Unknown Identity są coraz ciekawsze. Tylko czekać na następne :)

Eggz Eye
To jest właśnie niezłe. :) Nibiru jest starszą grą, a tak późno się ukazała w naszym kraju. I jeszcze na dodatek okazała się nawet całkiem niezłą grą za małe pieniądze. :)

AleX Under
Przeszedłem Nibiru już jakiś czas temu. Całkiem niezła, przypomina mi trochę BS, ale nie ta klasa. Wkurzyła mnie zagadka ze szczurem - jeszcze w żadnej grze się z czyms takim nie spotkałem (pomijając Stupid Invaders, ale to troche co innego :)). A co do zagadki z kulkami... Gdyby wszyscy ci, którzy tak na nią bluzgają, poświeciliby tyle samo czasu na jej rozwiązywanie, co na narzekanie, już by ją zrobili. To po prostu kwestia czasu (który u mnie trwał ok. 3 godziny :)). Ogółem oczekiwałem czegos lepszego, zważywszy na tematykę (Wunderwaffe!). Ale brakowało mi gier tego typu Wink2
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

august-26
---------- 16:30 23.01.2006 ----------

jaki jest numer do walizki w hotelu Question

---------- 16:41 ----------

help

mendosa
Zajrzyj tutaj.
I staraj się pisać we właściwym dziale, czyli Help, jak to przejść. :twisted: .

bzik
Ma ktos namiary na jakiegos cracka do nibiru? ;P

drozda
bzik napisał:
Ma ktos namiary na jakiegos cracka do nibiru? ;P

To było serio, czy spóźniony żart na Prima Aprillis? :-o

Przejdź do forum: