Zobacz temat


Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Little Big Adventure
Chudy
img405.imageshack.us/img405/5273/4kopiaim7.jpg


Pamiętacie może wspaniałą grę Little Big Adventure.Pewna grupa miłośników zrobiła jedyne forum o tej wspaniałej grze.Gra opowiada historię twinsena który musi uratować planetę przed okrutnym tyranem.

Użytkownicy nawet zrobili filmik animacyjny na LBA 3 Exclamation filmik podbił serca za granicą.Nawet Sam twórca gry go oglądał i był pod wielkim wrażeniem sam Frédérick Raynal oraz muzyk który robił muzykę do obu części gry Philippe Vachey.

Filmik można zobaczyć tutaj

http://pl.youtube.com/watch?v=tcuZlRC3dYM

Liczba wyświetleń: 1142

Serdecznie zapraszam do wspominania tej gry i zapraszam na jedyne forum w polsce www.twinsun.glt.pl
 
mertruve
Pamiętam doskonale LBA, zarówno jedynkę, jak i dwójkę. Muszę przyznać, że jest to jedna z tych gier którą wspomina się z łezką w oku i jest smutno, że się ją ukończyło.
Filmik doskonały jak na fanowską produkcję. Muzyka dobrana perfekcyjnie w klimacie LBA. Szwankują trochę włosy Twinsena, no i lektorka. Ma piękny głos, w sam raz pasujący do gry, ale wydawała się chyba zmęczona - w każdym razie spisała się dobrze. Przez chwilę myślałem, że to głos z gryPfft Hehe starzeję się.
Dobra robota chłopaki! Powinniście teraz zasypywać mailami z prośbą twórców gry i prosić o kolejną część. Z takim rozwojem techniki powinni zrobić arcydzieło. Nie zapominajmy, że druga część wyszła w 95 roku. Tylko czy jest sens? Pierwsza i druga - lata 93-95 i po 12 latach kolejna część? A właściwie 13, bo zapewne nie wcześniej niz 08 nie będzie. Mhm ciekawa sprawa. Ale próbować trzeba:)
Edytowane przez mertruve dnia 25.07.2007 09:42
 
mertruve
Cześć forestSweet
Mhm czyli jednak plany są - to znakomicie. LBA to jedna z najlepszych serii gier przygodowych.
Minął ponad rok - wiadomo coś nowego?
 
mertruve
Jeżeli nasze plany się powiodą odnośnie nowego serwisu AZ, to zmobilizujemy ludzi i zareklamujemy:) Jakby co to na gg kuzynie;P
 
Przejdź do forum: