Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od M do S
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Sherlock Holmes - Przebudzenie
mendosa
czasnasen1 napisała:

Kody w kolejności od góry do dołu: 1223; 2424, 3426 Pfft

Czy o te liczby chodzi?

Raczej nie. Chodzi tu o ciągi cyfr, które Dave zapisuje na tablicy po uwolnieniu go przez Watsona i Holmesa - i oczywiście o sposób, w jaki należy je "deszyfrować" oraz o miejsce, w którym mamy wykorzystać to, co uzyskamy jako wynik.
Edytowane przez mendosa dnia 26.05.2007 11:53
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

chmielu1
tak chodzilo mi o te liczby dzieki. teraz jestem przy przystani spojrzalem na linke taka. holmes mowi z powinienem znalezc sposob aby przedostac sie na bagna. Uzywam mapy ale nie moge sie przemiescic. oznacza to ze cos pominalem? jesli tak to co?

czasnasen1
Idź na pomost i obejrzyj uważnie linę. Przenieś się do chaty Champagnea i daj mu butelkę szampana. Z deskami i lampą przenieś się do portu. Pomostem wejdź na statek Louisiana. Podejdź do kobiety w różowej sukni i daj jej bukiet kwiatów.

Czy to już zrobiłeś?
www.marienburg.pl/userbar2_marienburg.jpg

chmielu1
tzn obejzalem line ale pozniej nie da sie z nia nic zrobic:/ i nie moge sie przenies do chaty champagna

czasnasen1
Hmm. Pewnie coś przeoczyłeś wcześniej

A byłeś w pokoju z trofeami i masz z drzewka owoc? Oddałeś go Watsonowi? W drodze na pomost patrzałeś pod nogi na ślady (lupa)

Czarnomag napisał/a:

mialem problem tylko z jedna, po ktorej rozwiazanie musialem zerknac do opisu, a mianowicie kod davy-ego. czy ktos to rozwiazal i moglby mi podpowiedziec jak to zrobil? z gory dzieki za odpowiedz

Uzyskany kod 56436 i 6134: to cyfry których brakowało w ciągach Bosz
Edytowane przez czasnasen1 dnia 26.05.2007 22:07

chmielu1
tak spojrzalem (miejsce jakiejs walki te slady) doszedlem do pomostu spojrzalem na linke - holmes wtedy powiedzial ze ktos tu byl i ze musi sie dostac na bagna jakos. Proboje mapy ale nic nie wychodzi. Myslalem ze nie moge sie dostac bo nie mialem kwiatkow(pozniej je znalazlem) ale gdy juz je mialem takze nie moglem sie przeniesc do Champagna;/

mendosa
Przenoszę z innego tematu, trzymając się zasady : jedna gra - jeden temat. Zdublowany temat o SH : Przebudzenie ląduje w koszu.

marlena napisał/a:
ja tez potrzebuje pomocy a dokladnie nie wiem jak wpisac odpowiedz na pierwsze pytanie hchodzi o docks wiem ze to to a nie dziala Bosz

chmielu1 napisał/a:
moze wpisz thames albo tamiza

Edytowane przez mendosa dnia 27.05.2007 15:16
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

19marlena85
co zrobic zeby móc zbadac rane na lewej ręce??
Marlena

czasnasen1
Oględziny ciała

Zacznij od bliższej dłoni. Użyj lupy aby przyjrzeć się palcowi wskazującemu jest czymś pokryty. Przejdź na drugą stronę ołtarza i obejrzyj drugą dłoń. Używając lupy, zauważysz małą dziurkę na jednym z palców.

19marlena85
wtym problem ze biore lupe patrze na dziurke w palcu, a sherlock nic nie widzi, Dlaczego??
Marlena

czasnasen1
Może wcześniej czegoś nie zrobiłaś np.

Z rogu pomieszczenia zabrałaś trochę węgla z drewnianej skrzynki? A następnie wróciłaś do ciała i podniosłaś posążek leżący na podłodze od strony głowy.

19marlena85
wzielam wegiel, ulotke z ubran, figurke przy ciele, obejrzalam prawa reke-zauwazyl slad na palcu.potem poszlam do lewej reki wzielam lupe i juz nic nie widzi.Czy tu ma jakies znaczenie w jakiej kolejnosci robie dane czynosci??
Edytowane przez 19marlena85 dnia 07.06.2007 22:13
Marlena

Koda
marta_agata napisał/a:
Jestem w instytucie czarna szarotka i nie wiem jak brzmi imię oświeconego ??

"Światło otchłani" - z dziwnego poematu

19marlena85
jak zbadac lewa reke zeby holmes zauwazyl ta dziurke na palcu.Zrobilam wszystko zabralam wegiel, zrobilam kopie rysunku,obejrzalam to co bylo na stolikach.Później wzielam figurke kora lezala obok ciala zbadalam prawa reke i szyje, a lewej juz sie nie da. Dlaczego????????????
Marlena

klaus2106
jak rozpakować paczkę od przemytników:oops:

Madzius888
Marto: Żeby otworzyć skrytkę za obrazem musisz wsadzić tę grubą rurę z sypialni do stolika obok sofki w pokoju trofeów, na zapadkę postawić drzewko cytrynowe i przekręcić za pomocą drogą dziurę w oku na wielkim obrazie.
Klausie Masz w ekwipunku nożyk i musisz go użyć na paczce. Cool
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Madzius888
Bardzo chciałabym, żebyś miała przyjemność i sama rozwiązała tę zagadkę, także dam Ci tylko wskazówki :)
Chodzi o to, aby z każdej ósemki liczb wypisać tę, która brakuje np. 21467983-brakuje 5. Pierwsza liczba obu akapitów ma 9 części i jest kompletna, także nic nie wypisujemy.
Edytowane przez Madzius888 dnia 12.06.2007 22:02

aniamt
Jestem w magazynie 12 zobaczylam krew, wzięłam drąg i latarnię, przywiązalam linę do jednej częśći drzwi do piwnicy, ale nie mogę pociągnąć tego zwisającego kawalka, co robić?

Madzius888
Aniamt Rozumiem, że zrobiłaś już wszystko, co trzeba z liną i przesuwaniem kotła. Ważne jest też znalezienie leżącej na ziemi zakrwawionej szpilki i paszportu.

marta_agata A masz też pełną flaszeczkę ze szkieletu pirata?

aniamt
mam tylko pustą butelkę, gdzie znajdę szkielet pirata?

Przejdź do forum: