Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Broken Sword (seria)
Zebius
Kent napisał/a:
Zebius. Przeczytałem na forum przygodówek , że zabrałeś się do tłumaczenia.

Ja się nie zabrałem, to PLP się podobno zabrał. Zgłosiłem się do współpracy, mieli się odezwać i się nie odezwali, a moje zapytania na forum odnośnie tłumaczenia zostały zignorowane. Jak tak ma wyglądać współpraca to ja dziękuję. Może mają już komplet tłumaczy.

Jeśli chcesz się dowiedzieć szczegółów na temat innych gier zapytaj na forum PLP. Pamiętam, że było coś wspominane o Sanitarium, ale to raczej bardzo odległa przyszość.

Zresztą jakoś tak zapał do tłumaczenia mi przeszedł Wink2 Wziąłbym się chętnie za BS2.5, ale teksty dla tłumaczy zostaną udostępnione dopiero po premierze, czyli końcówka sierpnia, a ja wtedy wyjeżdżam z kraju na parę miesięcy.
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

aL1En
Witam wszystkich.

Trochę śmieszne pytanie nt. grafiki w Broken Sword II, ale jak macie ustawiony ten pasek w "Jakość grafiki" ? maksymalnie w prawo czy lewo ? bo mi jakoś George lepiej wygląda jak ten pasek jest ustawiony na lewo, czy w ogóle robi to jakąś różnice ? Właśnie przechodzę ponownie BSII, ale ostatnio to już nawet nie pamiętam jak wtedy to miałem ustawione.

Dzięki za odp.

mendosa
Różnica jest niewielka, gdy dajesz w lewo, po prostu nieco bardziej rozmyte są kontury.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Madzius888
Gram sobie teraz w Broken Sword !: DC. I mam takie wrażenie, że to jednak inna gra.. Nie mówię, że zła/gorsza/lepsza - tylko inna :)
Edytowane przez Madzius888 dnia 13.11.2011 10:38

SilverMoon666
W broken sword 1 na pewno warto, co do pozostałych części nie grałam.
A w Broken Sword 1 mam pecha straciłam save'y już będąc w Marib ;(
Ma ktoś może tak przy okazji jakieś save'y ??

Zapraszamy do naszego Częstochowskiego Bractwa LARP-u!

Forum:
www.bractwo-larpu...

Nasz pierwszy filmik z LARP-a
http://www.youtub...JSJxvAqPs4

jackowsky
Pewnie, że ma.
Ostatnio skończone: 1Heart PL, Murdered: Śledztwo zza Grobu, 1954: Alcatraz PL, Goodbye Deponia PL
Gram: J.U.L.I.A. Among the Stars

SilverMoon666
To bardzo bym prosiła jeśli można Grin sory za offtop

Forum:
www.bractwo-larpu...

jackowsky
Poszło
Ostatnio skończone: 1Heart PL, Murdered: Śledztwo zza Grobu, 1954: Alcatraz PL, Goodbye Deponia PL
Gram: J.U.L.I.A. Among the Stars

SilverMoon666
Dziękować za save'y.

Forum:
www.bractwo-larpu...

Szalony Kapelusznik
Temacik o jednej z moich ulubionych serii :) no, może serii to za dużo powiedziane bo moje ulubione to dwie pierwsze części, ale i tak są na tyle świetne by się tutaj wpisać Grin
Mój przygodówkowy top: Gabriel Knight , Black Mirror, Syberia, Runaway, Leisure Suit Larry (serie), Broken Sword I & II, Still Life I, Phantasmagoria, Atlantis: The Lost Tales, Jack Orlando.

Evillady
Odgrzebuję, bo skończyłam Anioła Śmierci. Jaka... to... jest... zła... gra. Żal i smuteczek. Co może zrobić wydawca narzucając developerowi na siłę swoje rozwiązania. Sad Jeśli macie w pamięci pierwsze 2 części i kochacie je tak jak ja, trójkę uznajecie za obiektywnie słabszą, albo jeszcze do przełknięcia, to w ogóle nie zbliżajcie się do czwórki, bo wyrządzicie sobie tylko krzywdę. Szkoda, szkoda, szkoda. Cały czas jednak wierzę w piątkę. I czekam. :)
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

OLi_10
A ja mimo wszystko nie byłbym tak surowy dla Angel of Death (nie Anioła Śmierci, polski dubbing jest bardzo, bardzo slaby Pfft ). Jasne, w porównaniu do jedynki (tej "prawdziwej", nie DC) to jest to słaba gra, ale powiedzmy sobie szczerze - czy którakolwiek część Brokena dorównuje Shadow of the Templars? Przecież nawet kultowa i klasyczna dwójka jest o kilka(naście?) klas słabsza! OK, Angel of Death ma wiele wad (wepchniętą na siłę Annę Marię, dziwne zachowania postaci, absurdalne sytuacje, jakby żywcem z Monty Pythona wyciągnięte, urwane i na szybko zrobione zakończenie) i super na pewno nie jest, ale zły też nie. Rozpracowywanie manuskryptu to bardzo "brokenswordowy" fragment, podziemne zabawy w Turcji - zmyślne i ciekawe, bardzo interesująco twórcy połączyli ze sobą wątki biblijne i templariuszy, a sam scenariusz pełen jest najróżniejszych zwrotów akcji i zaskakujących pomysłów. Problemem jest jednak fabuła (tak na wszelki wypadek - scenariusz i fabuła to nie to samo), bo jak się nad tym zastanowić, to tak naprawdę niewiele się w tej grze dzieje. ALE! Mimo wszystko wydaje mi się, że warto zagrać. To na pewno nie gniot. Dla fanów Broken Sworda może być to rozczarowanie, ale z drugiej strony ja też jestem fanem i mimo tego, że nie jest to moja ulubiona część sagi, to jednak doceniam zalety czwórki. No i nie da się ukryć, że jeśli chodzi o klimat, to jest to chyba jedyna część, która zbliżyła się nieco do jedynki. Dwójka i trójka to całkiem inne bajki...
Lubisz przygodówki w starym stylu?
Podobało Ci się "Chzo Mythos"?
Grafika retro Ci nie przeszkadza?
To może sprawdzisz moją grę? Wink2
http://www.advent...ead_id=993

Przejdź do forum: