Zobacz temat


Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Another World 15th Aniversary
Kent
Jak wiadomo, jakiś czas temu Eric Chachi odświeżył swój hit. Gre, w wersji kolekcjonerskiej, ma w Polsce wydac firma IQ Publishing, w cenie 30zł. Jednak jej premiera została przełożona na luty. Warto więc czekac, bo gra jest tego warta, ale... możliwe, że czeka nas kolejne przesunięcie premiery, gdyż w najnowszym Play'u wyczytałem, że gra ma wyjśc na wiosne. Miejmy nadzieje, że to był tylko błąd w druku. Wszystkich tych, którzy nie mogą się doczekac gry zapraszam na oficjanlą strone gry http://www.anotherworld.fr/ można na niej pobrac niewielkie demo (około 20 mega). Warto się z nim zaznajomic i poznac genialną klasykę. Jeśli gra się nam spodoba, tak, że nie zniesiemy czekania, to można ją odblokowac za 7 euro.

Wszystkich tych, którzy mieli okazje pograc w oryginał, jak i w wersje odświeżoną namawiam do opisania różnic(podobno zostało dodane kilka smaczków) jakie podobno występują w grze.
 
Davero
Jeśli jesteś zainteresowany, rzuć okiem na moją RECENZJĘ.
W skrócie zmiany:
- przerobione, bogatsze, ładniejsze tła
- dostęp do wysokich rozdzielczości poprawiający wygląd postaci
- przerobione udźwiękowienie i oryginalna ścieżka dźwiękowa zrobiona "zremasterowana" do współczesnego formatu
- więcej auto-savów
www.przygodoskop.pl oraz www.oldsql.pl - tam tworzę :).
 
SpokoWap
Naprawdę świetna, kultowa już gra. Ciekawe, czy nadal będzie tak piekielnie trudna Bubu Męczyłem się z nią kilkanaście dni, ale tytuł warty świeczki, i... 30 złotych Pfft
Obecnie grane: Dragon Lore [1995] [CRYO]
 
Kent
Naprawdę świetna, kultowa już gra. Ciekawe, czy nadal będzie tak piekielnie trudna Męczyłem się z nią kilkanaście dni, ale tytuł warty świeczki, i... 30 złotych

Demo AW zaliczyłem z prawdziwą przyjemnościa jednak pełna wersja to już inna para kaloszy. Ogolnie największy problem sprawia mi omijanie przeszkód, czynnośc tą trzeba wykonac z dokładnością do jednego stuknięca. Strasznie frustrująca ta gra. Narazie średnio mi się podoba, gdyż utknąłem w dziwnym miejscu.
 
SpokoWap
Frustrująca, ale gdyby nie to, że jest tak trudna, to ukończyłbyś ją w godzinę. A tak to pobawisz się te 3 - 4 godziny. Gra długa nie jest, pewnie i po części stąd ten stopień trudności.
Obecnie grane: Dragon Lore [1995] [CRYO]
 
Przemo
Prawdopodobnie gra ta (w wersji polskiej) zostanie dodana do specjalnego wydania Cd-action... (w sprzedaży od 17.IV)
Edytowane przez Przemo dnia 12.04.2007 17:47
 
drozda
Przemo_s napisał/a:
Prawdopodobnie gra ta (w wersji polskiej) zostanie dodana do specjalnego wydania Cd-action... (w sprzedaży od 17.IV)

Dzięki za informację, nowinka już dodana na stronie głównej :).
Hmm... jestem gdzieś tam :browar
 
Rincewind
Mam wersję z CDA, nic specjalnego. Tylko grafika superPfft - lubię takie rysowane klimaty. No i nie jest to w sumie przygodówka, tylko scrollowana zręcznościówka. Klimaciku jej nie odmówię, bardzo silnie wyczuwalny. Taki... inny.
Profesor Okrutnej i Niezwykłej Geografii, NU
 
Przejdź do forum: