Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Edytowanie posta do pół godziny po jego napisaniu...
AleX Under
Zastanawiacie sie, dlaczego moim zdaniem by sie to przydało? Tutej znajdziecie odpowiedź: http://adventure-zone.home.pl/forum/viewtopic.php?p=220#220
No cholera, mam tak wolnego neta, ze pewnie sie jeszcze nie załadowała grafika przycisków i byłem pewien, że klikam "cytuj", a nie "edytuj" :/
Kto jest za?
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

daz
Ja jestem za wszystkim, co sie przydajeGrin
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

Hardcore
hehe ja też :)
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

drozda
Odydoz napisał:
Zastanawiacie sie, dlaczego moim zdaniem by sie to przydało? Tutej znajdziecie odpowiedź: http://adventure-zone.home.pl/forum/viewtopic.php?p=220#220
No cholera, mam tak wolnego neta, ze pewnie sie jeszcze nie załadowała grafika przycisków i byłem pewien, że klikam "cytuj", a nie "edytuj" :/
Kto jest za?

A co ja mam powiedzieć jak mam jeszcze więcej przycisków? Wiesz jak łatwo niechcący "kasuj" wcisnąć? Pfft Wink2

A co do propozycji, to ciekawy jestem opinii reszty forumowiczów.

EDIT
Ok, poszukam jakiegoś moda, jak będzie gotowe dam znać :)

Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Eggz Eye
Ja także jestem za. Więcej nie napiszę, bo po co??
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

AleX Under
Heh, myślałem, że wszyscy skrytykują moją propozycję i napiszą "zamiast zawracać dupę droździe uważaj co robisz". A jak widać udało mi się trafić :mrgreen:
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

daz
Mamy jednego admina, trzeba o niego dbac Grin
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

HAKU
A mi sie nie podoba ten pomysl poniewaz baaaardzo lubie edytowac moje posty po np roku :)
wsi.edu.pl/~lacelpa/lying_sig.png

drozda
HAKU napisał:
A mi sie nie podoba ten pomysl poniewaz baaaardzo lubie edytowac moje posty po np roku :)

I prawdopodobnie zostanie tak jak jest. Jakoś nie mogłem znaleźć potrzebnego moda. Jak ktoś znajdzie to niech mi podeśle linka.

AleX Under
Nie ma sprawy. Po prostu lepiej być ostrożnym :)

drozda
Nikt nie znalazł, więc temat można zamknąć.

Przejdź do forum: