Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Broken Sword 2.5 demo!!!
Mroczny
Na stronie http://www.baphometsfluch25.de/cms/index.php?id=43,0,0,1,0,0
pojawiło się demo Broken Sword 2.5
:)

Mroczny
REveAL napisał/a:
apropo - czy wogole broken 2.5 bedzie darmowy czy bedzie trzeba sciagac z niemiec.?

Broken Sword 2.5 będzie podobno darmowy gdyż jest zrobiony przez fanów dla fanów.:)

Zebius
BS 2.5 z założenia ma być darmowy.

Ściągnąłem to demko, trochę pograłem ale krótkie takie. Udało się komuś dostać do pokoju na górze? I czy w ogóle da się to demko ukończyć, bo ja nie miałem cierpliwości grać dalej?

Moje wrażenia - tła bardzo ładne, animacje bohaterów mogą być, choć mam nadzieję, że George będzie umiał biegać, muzyka też niezła, a pamiętajmy, że to tylko fanowska produkcja. O poziomie zagadek trudno coś powiedzieć, bo nie wiedziałem gdzie użyć tych paru przedmiotów, które wylądowały w ekwipunku.

Ale z tego co widać, to raczej jeszcze minie dużo czasu zanim zobaczymy pełną wersję. Niemniej trzymam kciuki. :super i mam nadzieję, że da się ją spolszczyć jak już się ukaże.
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

Black Predator
Broken Sword 2.5 będzie podobno darmowy gdyż jest zrobiony przez fanów dla fanów

Będzie na 100 % darmowy. Co więcej, będzie po polsku. Musimy tylko trochę poczekać na polonizację.
"Obejrzyjcie swe dłonie i twarze, są czerwone od Boga krwi,
Zastnanówcie się, co zrobiliście, czy naprawdę Go zabiliście?"

SpokoWap
Shaggy napisał/a:
Niezłe, niezłe... Mimo to i tak poczekamy do 2008/2009 na jej ukończenie Pfft

Oby nie aż tyle Bubu Gra jak na produkcje amatorską zapowiada się świetnie. Ciekawe tylko dlaczego tyle trwają nad nia prace.... Fanowskie reedycje King Quest powstawały o wiele krócej, a są również udane.

Przejdź do forum: