Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
The Secrets of Da Vinci: Zakazany Manuskrypt
Czokolino
To fantastyczna gra. Wciągająca. Tylko wydawców należy powiesić, nie mieli kiedy gry wydać tylko przed samą sesją :@ . można czegoś dostać , tu gra korci a tu świadomoć nadchodzacych egzaminów i zaliczeń. Wink2. Nie mniej jednak bardzo polecam.

kacha150
Ja mam problem, bo gra zacina mi się w momencie kiedy podłączam fontanne. Wtedy z okna wychyla sie Babou, a nastepnie znajdujemy sie w jej pokoju. Pojawia sie tekst na dole i na tym sie zacina. Probowalam juz 3 razy i za kazdym staje sie w tym samym momencie. Czy ktos mial taki problem?!

Kami
Ja nie miałam... a jaki masz sprzęt?

Kent
Narazie tylko obeznałem sie z grą. Sprawia ciekawe wrażenie. Mam jedno pytanie, czy wybranie swojego znaku na początku rozgrywki(ja wybrałem słońce) wpływa jakoś na samą grę??

mendosa
Kent napisał:
czy wybranie swojego znaku na początku rozgrywki(ja wybrałem słońce) wpływa jakoś na samą grę

Nie ma. Te znaki "reprezentują" po prostu różnych graczy, opcja przydatna, gdy na jednej maszynie gra kilka osób.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Kent
Ukończyłem grę! Szkoda, że punkty dobra i zła nie wnoszą nic nowego. 4 alternatywne zakończenia to też lipa, gdyż prawie się nie róznią, i każde z nich można obejrzec, bez zaczynania gry od nowa (to jak gramy nie ma żadnego wpływu na zakończenie, liczy się tylko nasz ostateczny wybór). Wiadomo coś o części drugiej, bo chetnie bym sobie w nią zagrał. Niestety wydaje mi się, że dwójka wyjdzie dopiero po ukazaniu sie filmu "Kod Da Vinci 2". A, że nawet książka nie jest jeszcze gotowa, to zapewne sobie jeszcze poczekamySad

Przejdź do forum: