Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Secret Files: Tunguska PL
Madzius888
Gdzieś takie wydanie można dostać => Tutaj jest gdzieś xD
Pfft
Btw to ma alternatywne zakończenia, czego ja doświadczyć nie mogłam Sad
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

SpokoWap
w SuperSellerze jest od niedawna za 50 zł, tak że można ją łatwo dostać, przynajmniej w Empikach mają pod dostatkiem :) Dodatkowo jest właśnie z alternatywnym zakończeniem. Ciekawe czy dali też tę instrukcje połączoną z albumem Wink2
Obecnie grane: Dragon Lore [1995] [CRYO]

telipinus
wszystko rozumiem, dzieki; o to mnie chodzilo iz gralem w demo i bylo po ang. i kiedy uslyszalem o tlumaczeniu, ktore nie wyszlo za rewelacyjnie to postanowilem poszukac ang. wersji, ale pewnie sie zdecyduje na tlumaczenie, w koncu rodzimy jezyk to rodzimy:-o

Zebius
Ja właśnie gram w Tunguskę, kupiłem za dwie dychy (po tyle jest na Wirtusie). Mimo że gra fajna, to jednak spolszczenie rozczarowuje, i to nie tylko lektorzy, ale i błędy w tłumaczeniu, gra chyba była tłumaczona na żywca bez testowania, czy logiczność dialogów/opisów przedmiotów się zgadza.

Zaaplikowałem patcha, który dodaje zmienione zakończenie, wiecie może czym się ono różni od pierwotnego? A może uda mi się samemu sprawdzić, bo podobno sejwy powinny działać w wersji z patchem czy bez.

EDIT: gra zaliczona, sprawdziłem zakończenie pierwotne i to zmienione przez patcha (sejwy są na szczęście kompatybilne).

Pierwotne jest bardzo krótkie i rozczarowujące - scenka z członkiem sekty, której nie ma w wersji spaczowanej/supersellerowej, a potem od razu lot samolotem.
To drugie zakończenie zawiera jeszcze scenę ucieczki z bazy, jej wybuch oraz spotkanie Niny z ojcem.

No to teraz czekamy na dwójkę, oby wydali u nas wersję kinową. Nie chcemy pełnego spolszczenia! Słyszysz Cenego?
Edytowane przez Zebius dnia 07.02.2008 00:42
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

SilverMoon666
No to teraz jesteśmy do przodu i wiemy już co nieco o Puritas Cordis;p więc moje zdanie taki Tunguska lepsza od Puritas Cordis i tylePfft

Przejdź do forum: