Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Secret Files: Tunguska PL
drozda
Widzieliście [url=http://adventure-zone.home.pl/?subaction=showcomments&id=1142454232&archive=&start_from=&ucat=&SuperBadnajnowszą nowinkę[/url]? Do premiery zostało jeszcze sporo czasu a ja już nie mogę się doczekać. Wcześniej tylko bardzo cicho marzyłem, że któryś z polskich wydawców zajmie się tym tytułem... Nawiasem mówiąc jeżeli Cenega zainteresowała się grą już teraz to bardzo prawdopodobne jest to iż możemy doczekać się gry w tym samym czasie co reszta świata - byłbym wniebowzięty :-D

A swoją drogą ciekawy jestem czy Cenega pokusi się o wydania Tunguski w cenie podobnej jak TMOS czy Still Life... Grinream:

Polecam trailery z gry - naprawdę robią wrażenie.
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

kNOT
...a tytuł jej Geheimakte Tunguska...
img204.imageshack.us/img204/6984/knot4mq.jpg

drozda
Ja pozostanę chyba jednak przy angielskiej wersji tytułu, szczególnie że Niemcy używają go wymiennie ze swoim i najwyraźniej dobrze im z tym Wink2
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

SpokoWap
Jakoś o tej grze nie słyszałem, ale jak teraz obejrzałem screeny i filmik to już nie mogę się doczekać. Uwielbiam tego typu przygodówki. Szykuje się niezły kąsek Bubu Szkoda tylko, że jeszcze tyle czasu musimy czekać. Znając życie, to premiera się jeszcze przesunie na dalszy termin (odpukać).
Obecnie grane: Dragon Lore [1995] [CRYO]

Zebius
No i doczekaliśmy sie angielskiego dema. Można je ściągnąć np. stąd:
http://www.gamers...32574.html

Zagrałem, ukończyłem i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba. Bardzo ładna grafika (renderowane tła, postaci są 3D), świetny dźwięk, fajne wstawki filmowe. Klimat jest również bardzo dobry - chwilami z dreszczykiem, czyli to co lubię. Interfejs point'n'click z jednym niesamowitym ułatwieniem - po naciśnięciu przycisku 'Search scene' zostają oznaczone wszystkie miejsca na ekranie, z którymi możliwa jest jakaś interakcja, a więc koniec z polowaniem na piksele (oczywiście jak ktoś nie chce, to nie musi tego używać). Zagadki generalnie nie są zbyt trudne, choć czasem musiałem używać wszystkiego na wszystkim, by pchnąć akcję do przodu.

Polecam wszystkim, gra zapowiada się wyśmienicie. :super
W Niemczech już wyszła, reszta świata zobaczy ją niedługo. A my? No cóż, w planie wydawniczym Cenegi widnieje tylko data premiery 2006, bez żadnych konkretów, czyli zapewne kolejna gra dotrze do nas z grubym poślizgiem Sad A może nie będzie tak źle, w końcu spolszczone maja być tylko napisy.
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

SpokoWap
Premiera jeszcze w tym miesiącu B) Wiecie może w jaki sposób będzie spolonizowana ? Na stronie Cenegi widnieje napis, że w wersji z polskimi napisami. Kliknijcie jednak na podgląd pudełka. Co widzicie? Bo ja "Polska Wersja - Napisy i Dialogi" Wink2

SpokoWap
Już jest polska wersja :) Jednak z napisami i dialogami, w cenie 79,90 PLN. Za godzinkę gra będzie już moja Bubu

cliper
Mam pytanko. Czy ma ktos spolszczenie do tej gry Question I drugie pytanie. Uknalem w miejscu gdzie trzeby poukladac monety. podobno nie moga one stykac sie w pionie, poziomie i ukoscie w kolejnych wierszach, kolumnach i ukosnie. Zrobilem tak, chyba wsztskie kombinacje i nic. Jak to przejsc Question

Kami
Ustawienie monet nie jest takie trudne. Polecam wyłączenie myślenia Wink2 wtedy łatwiej przychodzi. Poza tym w dzienniku na końcu pojawiają się podpowiedzi, sprawdź.

cliper
No wlasnie tam patrzylem i jest napisane ze mam ulozyc tak jak jest na rysunku i zmienic polozenie jedenj monety. Tylko ktorej:question: A masz moze spolszczenie:question:

Kami
Ja mam oryginał. Przypatrz się, skoro takie same monety nie mogą być obok siebie... :) a tak dokładnie to zmieniasz położenie dwóch monet, zamieniasz je miejscami.

Ester
Kami, nie tylko nie mogą być obok, ale też nie mogą powtórzyć się po skosie, poziomie i pionie. :)
Fianna 4ever || TLJ 4ever || AZ 4ever :)

Byle do 14 lipca... Bosz (znów czekam SuperBad )

Kami
Wieeem Bosz to taka mała podpowiedz co do podpowiedzi Wink2

Snake
Wlaśnie przeszedłem grę i jestem mile zaskoczony. Gra fajniutka, ciekawa fabuła, grafika całkiem niezła. POLECAM GIERKIE GORĄCO.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Rincewind
Bardzo dobra. Nie jest genialna (IMHO), ale ma wszystko, co powinna mieć dobra przygodówka. Etap irlandzki jest tak maksymalnie przesiąknięty specyficznym, przygodówkowym klimatem, że błogość spływa na duszę. Innym fragmentom też w sumie nic nie brakuje. Według zapowiedzi twórców z napisów końcowych będzie "dwójeczka", którą z radością powitam.
Profesor Okrutnej i Niezwykłej Geografii, NU

Madzius888
Grę ukończyłam, ale jakoś nie byłam zachwycona, tak była reklamowana jako klasyczna p&c, ale jakoś tak nie miała teo powiewu starości i miłych czasów. W każdym razie nie żałuję i również z chęcią zagram w dwójeczkę Wink2
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

telipinus
miałby ktoś informacje odnośnie wersji ang. tejże gry? serdecznie dziękuję

Madzius888
Na pewno warto zajrzeć na oficjalkę:
Official Website

Jeżeli chcesz kupić, to odnośnik z tejże strony przenosi na amazon.com po kliknięciu na gablotkę Smile2
Edytowane przez Madzius888 dnia 08.11.2007 17:24
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

telipinus
dzięki, widziałem, ale jednak się nie zdecyduję. Jeśli grałaś w nią i przeszłaś, mam pytanie czy była to orginalna i czy jest ona w całości spolszczona?

mendosa
Tunguska wyszła w wersji całkowicie spolszczonej, w ubiegłym roku nawet doczekała się jakiegoś taniego wydania za 50 PLN. Może jeszcze gdzieś to trafisz.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Przejdź do forum: