Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Cedric and the Revolution
drozda
Gdy po raz pierwszy dowiedziałem się o tej grze z serwisu Adventure Europe skończyło się na tym, że ściągnąłem tą ważącą 1,7MB produkcję i z powodu braku czasu zostawiłem ją na pulpicie. Upłynęło trochę wody w Brdzie (rzeka niedaleko mnie Wink2) zanim podczas okazjonalnych porządków przypomniałem sobie o niej. A że miałem wolną chwilę to postanowiłem dać jej szansę. I muszę od razu powiedzieć, że nie żałuję :) Co prawda przejście gry zajęło mi z przerwami 2-3 godziny, ale był to czas naprawdę mile spędzony. Charakterystyczny "staroczaszkowy" (znaczy "oldskulowy"Wink2 humor, ciekawe postacie i miłe zagadki to jej cechy charakterystyczne. Muzyki co prawda za dużo nie ma, nie mówiąc o dźwiękach których też mogłoby być więcej, ale nie umniejsza to wartości tej gry-perełki. No i pamiętajmy, że jest to produkcja kompletnie darmowa, ściągnąć ją można np. z tego miejsca.

A dla zachęty kilka zrobionych przeze mnie zrzutów ekranu (oryginalna rozdzielczość to 320x200):
img463.imageshack.us/img463/971/cedric27fu.th.jpg img463.imageshack.us/img463/8989/cedric40cw.th.jpg img463.imageshack.us/img463/3348/cedric39ls.th.jpg

Zabawa naprawdę przednia. Polecam!
Edytowane przez Przemo dnia 25.02.2010 14:55
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

daz
---------- 15:10 22.02.2006 ----------

Nie wiem jak wy, ale ja sciagamGrin

---------- 15:31 ----------

Ja nie moge, jaki lolGrin Od razu przypominam mi sie monkey islandGrin Swietne to jest, a dopiero wlaczylem:) Humorek niezly, grafika dokladnie taka, jaka powinna byc, a nawet muzyka:) Jak na gierkie zajmujaca niecale 2mb... oby tylko nie skonczyla sie za szybko:)
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

drozda
n3gative napisał:
Ja niestety chyba nie przeboleje tej grafiki Sweet, czas pokaże.

No może nie jest to grafika na poziomie tej z Still Life, ale przecież nie to jest najważniejsze :) Cieszę się, że chociaż Daza udało mi się skusić - bo jak widzę nie żałuje on czasu poświęconego na ściąganie tych 1,7MB :)
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

daz
Hehe, no jasne, ze nie zalujeGrin Dobiłem do wiezienia (znaczy juz sie wydostalem) ale nie bardzo mam czas grac. Ale i tak mily przerywnik byl:)
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

SpokoWap
---------- 19:32 26.02.2006 ----------

Ściąnełem, odpaliłem i...podoba mi się Grin Grafia mnie zupełnie nie obchodzi Pfft Kocham grać w klasyke Grin Za parę dni będe miał pierwsza część gry Simon the Sorcerer 8)

---------- 17:28 27.02.2006 ----------

Tylko krótka trochę, ale jak na grę stworzoną na AGS, jest nieźle Bubu
Obecnie grane: Dragon Lore [1995] [CRYO]

Przejdź do forum: