Zobacz temat


Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
The dancer with six legs - horror
chrisbit
Cześć,
Chciałbym Wam przedstawić grę przygodową - horror, którą współtworzę z moim kolegą. Tytuł ukaże się na systemach Windows i Linux.

c1.iggcdn.com/indiegogo-media-prod-cld/image/upload/c_limit,w_620/v1470401406/0054_uwk7gy.png

Gra jest z gatunku point and click. Będzie to pierwszy rozdział serii. Jest ona adaptacją jednego z krótkich opowiadań zawartych w książce, opublikowanej w Grecji, której autorem jest filozof Kyriakos Chalkopoulos. Historia skupia się na sytuacji osoby przebywającej w szpitalu psychiatrycznym i jej autohipnotycznych podróżach do wyimaginowanego apartamentu z czerwonymi tapetami i niebezpiecznymi pułapkami. Ów bohater próbuje uciec z tego miejsca raz na zawsze. Grafika i modele 3D tworzone są przez Kyriakosa Chalkopoulosa (autora niektórych grafik do gry Civilization 3), a ja mam przyjemność zajmować się soundtrackiem i efektami dźwiękowymi. Całość jest składana przez Kyriakosa. : )
Gra wymaga naprawdę dużo poświęcenia, tworzymy ją tylko we dwóch i aby sprostać planom o wydaniu jej w tym roku (październik 2016), będziemy wdzięczni za wszelkie wsparcie, którego możecie udzielić poprzez stronę naszej kampanii na indiegogo:
https://www.indiegogo.com/projects/the-dancer-with-six-legs-horror-adventure-game#/

Każdy, kto nas wesprze poprzez stronę indiegogo będzie oczywiście wspomniany w creditsach.

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy!
Krzysiek & Kyriakos
Edytowane przez chrisbit dnia 13.08.2016 12:23
 
Przejdź do forum: