Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Komiksy
drozda
To samo co w poprzednim temacie...

Może tego rodzaju tematy zostawicie na fora warezowe, OK?
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Hardcore
drozda napisał:
To samo co w poprzednim temacie...

Może tego rodzaju tematy zostawicie na fora warezowe, OK?

Drozda widze że u ciebie to jest ,,ten dzień" że się tak czepiasz hehehe Grin Grin Grin
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

HAKU
HEhe zrobmy z tego forum forum czysto andergrandowe. Bedziemy tu chandlowac piratami udostepniac nielegalne rzeczy a w przyszlosci kto wie... moze nawet jakies dragi albo cos Pfft

A wy sie czepiacie komiksu za 2zl ;P
wsi.edu.pl/~lacelpa/lying_sig.png

drozda
Hardcore napisał:
Drozda widze że u ciebie to jest ,,ten dzień" że się tak czepiasz hehehe Grin Grin Grin

Zabronić Wam nie zabronię, ale tego rodzaju tematy sobie odpuście na tym forum...
Ps.
drozda, nie Drozda - nie żebym się czepiał Pfft Lol

AleX Under
No to dawaj blokadę Grin Pfft

W końcu to bez sensu, żeby był temat na ten sam temat, co dział, nie? Pfft

:mrgreen: Wiedzieliście o tej emotikonce? Nie widziałem, żeby ktoś jej używał :)
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

daz
Glupim i zielonym emotkom mowiny: nie!

:mrgreen:
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

AleX Under
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mówieniu nie glupim i zielonym emotkom mówimy NIE!!!

Chybaśmy się rozpuścili na tym forum :wink:
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

HAKU
Panie administratorze toz ta cholota tutaj zbytnio rozrabia wnioskuje o zablokowanie im kont! :mrgreen:
wsi.edu.pl/~lacelpa/lying_sig.png

drozda
Na początku chciałem trochę ten wątek wyczyścić, ale w końcu doszedłem do wniosku że nie ma to najmniejszego sensu. Wątek zamknięty.

Przejdź do forum: