Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Komiksy
qbrex
Tu możecie pogadać o wszystkim co związane jest z komiksami internetowymi i w wydaniu gazetowym. Moją ulubioną serią komiksową jest Sin City. Kocham ten mroczny klimat. A wy co o niej myślicie?
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

drozda
daz napisał:
Hardcore, czytales Wilq? Grin

Hardcore napisał:
daz napisał:
Hardcore, czytales Wilq? Grin

hehe pytanie... Grin

Yoda napisał:
A co to jest w ogóle Wilq??? Nasze forum ma coraz więcej wiadomości. Tylko szkoda, że pisanych tylko przez redaktorów. Szybko potrzebna jest jakaś reklama. Może pomoże nam jakoś Cd-Action??

Hardcore napisał:
Yoda napisał:
A co to jest w ogóle Wilq??? Nasze forum ma coraz więcej wiadomości. Tylko szkoda, że pisanych tylko przez redaktorów. Szybko potrzebna jest jakaś reklama. Może pomoże nam jakoś Cd-Action??

Jestem za. Trzeba pogadać z Smugglerem. Tylko nie z Eldem bo on całe życie narzeka jedynie Grin

Yoda napisał:
A co to jest Wilq??? Na to pytanie nie odpowiedziałeś. No i rzeczywiście Elda tutaj nie zapraszamy!!! Lol A Smuggler może przyjść. Zapraszamy Smuggler ty stary pryku.

drozda napisał:
Yoda napisał:
A co to jest Wilq??? Na to pytanie nie odpowiedziałeś. No i rzeczywiście Elda tutaj nie zapraszamy!!! Lol A Smuggler może przyjść. Zapraszamy Smuggler ty stary pryku.

Strzalka http://www.wilq.pl/

A tak w ogóle to nieźle z tematu zeszliście. Jak chcecie to otwórzcie temat o komiksach w Offtopicu.

I już wszystko w jednym temacie Wink2
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

daz
Coz za dyscyplinaGrin Heh, powie mi ktos czemu juz drugi czy trzeci raz trafiam na wzmianke o redaktorach cda?
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

drozda
daz napisał:
Coz za dyscyplinaGrin Heh, powie mi ktos czemu juz drugi czy trzeci raz trafiam na wzmianke o redaktorach cda?

Ktoś (żeby nie patrzeć na Yode Wink2 ) się po prostu z tym uparł. Ale mam nadzieję, że mu przejdzie bo przecież pomysł raczej IHMO nietrafiony.

daz
Nie czepiam sie ani nic, no ale to ludzie jak ludzie. Nie znam ich i nie bardzo widze powod, zeby wlasnie ONI wstapili na to forum:)

drozda
daz napisał:
Nie czepiam sie ani nic, no ale to ludzie jak ludzie. Nie znam ich i nie bardzo widze powod, zeby wlasnie ONI wstapili na to forum:)

Szczególnie jak poczyta się ich niektóre komentarze nt. przygodówek :twisted:

Ale robi się kolejny offtop i to z moim udziałem, a miałem porządku pilnować :oops: Lol :wink:

Eggz Eye
To w końcu jest dyskusja w dziale Offtopic. A więc można trochę poofftopicować! I przyrzekam, że już mi przeszło z tymi redaktorami cda. Już nic więcej o nich nie powiem. Sorry! :oops:
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

daz
To wrocmy do tematu - wilqGrin

AleX Under

Przesadzacie. To nie CDA ma pomóc forum, tylko my. Już zareklamowałem stronę na jednym forum i nawet ktoś się wypowiedział Pfft

http://www.gothicsite.vel.pl/forum/index.php?showtopic=12538&st=0&#entry110874

To wrocmy do tematu - wilqGrin

Hmmm? Myślałem, że wilq jest komercyjny :) Wiem, są komiksy off-line (cakiem klawe, najlepszy był ten, w którym wilq zastrzelił górę), ale ogólnie kupuje się toto w tomach, nie? JEżeli cała reszta jest tak glupia, jak ten wspomniany przeze mnie, to muszę sonie kupić parę tomów :)
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

Hardcore
Jednym z fajnych internetowych komiksów był LOSUX. Szkoda tylko że tak się zeszmacił z czasem. Podobnie w pewnym czasie podobał mi się Bundz. OŻ
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

HAKU
Wilq rzadzi Grin Niedawno niedaleko mnie otworzyli empik to bede mogl sobie kupowac Grin
wsi.edu.pl/~lacelpa/lying_sig.png

drozda
A FreeFall znacie? Bardzo fajny paskowy internetowy komiks, szkoda że przestali go jakiś czas temu zamieszczać Sad

A może znacie inny paskowy komiks opowiadający o prosiaku, szczurze, zebrze itp. Nie mogę przypomnieć sobie jego tytułu, a chętnie bym jeszcze poczytał.

HAKU
To o prosiaku szczurze i zebrze znam zajebiste jest :) Chyba sie nazywalo Pearls Before Swine czy jakos tak...

daz
A to czytalem:) Tez fajne, ale takie... malo polskieGrin Niektore dowcipy chyba niezbyt zrozumiale mogly byc:) Za to Wilq jest zupelnie innyGrin Heh, jak bede mial kiedys czas to wrzuce pare niezlych tekstow czy cos:)

AleX Under
A może lepiej nie? Nie psuj niespodzianki tym, co nieczytali (czyli mi) :) :)
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

daz
No w sumie faktGrin Ale trzeba powiedziec, ze humor bardzo osobliwy:) Czytajcie!

HAKU
A ja moze kiedys wrzuce numery wilq na neta to bede linki rozsylal Pfft

daz
HAKU napisał:
A ja moze kiedys wrzuce numery wilq na neta to bede linki rozsylal Pfft

To by byl 7 czy 8 numer?

HAKU
8 jeszcze nie mam bo po prawdzie to nawet nie szukalem bo zapomnialem Pfft Ale jak co to moze wrzucic 1-7 :)

Hardcore
Jestem za! Grin
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Przejdź do forum: