Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
Master Reboot oceniam na:
1 1 0%[0 głosów]
2 2 0%[0 głosów]
3 3 100%[1 głos]
4 4 0%[0 głosów]
5 5 0%[0 głosów]
Głosów ogółem : 1
 Drukuj temat
Master Reboot
Przemo
www.adventure-zone.info/fusion/images/articles/okladka_master_reboot.jpg

Master Reboot jest dla mnie pomysłem na grę o bardzo dobrej fabule, ale zaprezentowanej trochę w nieodpowiedni sposób. Duży plus dla twórców za osadzenie wszystkiego w cyberpunkowym świecie i bardzo duży minus za zbyt proste konstrukcje zagadek. Nie zaciąłem się ani na chwilę, wystarczy obiec niezbyt duże lokacje z raz czy dwa, aby zorientować się co trzeba zrobić. Jeżeli trafiają się jakieś łamigłówki logiczne to są one proste jak drut (za wyłączeniem tej z dzwonami). W ostatnim etapie, gdzie trzeba było zaświecić odpowiednie kwadraty na planszy, szukałem jakiegoś skomplikowanego rozwiązania. Tymczasem było one tak proste, że z początku nie brałem go nawet pod uwagę.

Nieco wkurzające zakończenie, gdzie w ciągu określonego czasu trzeba wykonać kilka czynności. Najbardziej irytujące były jednak dla mnie elementy zręcznościowe, gdzie musiałem szybko przeskoczyć z jednej platformy na drugą, ale w tym przypadku zawinił mój podstarzały już laptop.

Jako horror prezentuje się średnio. Na początku było kilka momentów, w których porządnie się zląkłem, ale z biegiem gry twórcy powtarzają te same chwyty, więc poczucie strachu gdzieś zanika i pozostała sama chęć poznania końca historii. Dla mnie 3/5.

Linki: Recenzja | Poradnik | Galeria

Przejdź do forum: