Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Najdłuższa Podróż (TLJ)
Kami
Hmm... to jest jakiś pomysł...

Kogut
qbrex napisał/a:
Bardzo fajna recenzja!
Z całą powagą dla Elkander-u - Kogut, co powiesz na propozucję współpracy z Adventure Zone? :)

Zawsze to jakiś szacunek dla serwisu, kiedy próbuje mu się podebrać piszących Pfft.
A co do współpracy: nie jestem zbyt "płodnym" autorem, a na przygodówkach znam się... różnie. Mam za sobą kilka produkcji, dobrą przygodówkę traktuję jak książkę, a nie grę. Proponowałbym już raczej jakąś współpracę AZ-Elk...

mendosa
Co do problemu technicznego z TLJ : dobrze byłoby sprawdzić, czy u kogoś innego gra zainstaluje się poprawnie na XP, bo tu może chodzić o jakieś braki w systemie, może także chodzić o błędy na płytce, a jeszcze nie jest wykluczone, że napęd (CD lub DVD) ma jakieś problemy z odczytem danych z płytki. Nawiasem mówiąc - lepszym miejscem do dyskusji o problemach technicznych byłby dział "Help". Ale nie czepiam się, tylko jako moderator poczułem się w obowiązku delikatnie zwrócić uwagę.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Kami
Dziękuję mendosa za wyczerpującą odpowiedz, niestety płyta nie działa także na innych komputerach, więc to pewnie kwestia licznych zadrapań :smutny:

Very well, następnym razem poszukam pomocy w dziale "help".

qbrex
Proponowałbym już raczej jakąś współpracę AZ-Elk...

Pomyślimy :)
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

SilverMoon666
Dla mnie ta gra jest świetna.Czasami nawet myślę(jak już ochłonełam po Dreamfallu),że i nawet lepsza i to o niebo lepsza.Grafika nie jest aż taka zła,chociaż ta babcia na początku jest strasznaGrin.Mi osobiście to nie przeszkadza wręcz przeciwnie nadaje klimatu tej grze.Stare gry z gorszą grafiką ,zazwyczaj mają świetny klimat.Co tu więcej powiedzieć? ,żaden szanujący się fan przygodówek nie może opuścić tej gryBubu
Zapraszamy do naszego Częstochowskiego Bractwa LARP-u!

Forum:
www.bractwo-larpu...

Nasz pierwszy filmik z LARP-a
http://www.youtub...JSJxvAqPs4

TexMurphy
TLJ to ostatnia komputerowa gra przygodowa, która mnie autentycznie zachwyciła. Później ogromne wrażenie wywarła na mnie jeszcze Syberia, ale już nie aż takie jak TLJ. Dla mnie Dreamfall w porównaniu z TLJ to już zdecydowanie nie to samo...
ostatnio ukończona gra: Edna&Harvey: Harvey's New Eyes
obecnie gram: Deponia

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

Evillady
Mnie Dreamfall urzekł klimatem, ale jak już mówiłam, gra byłaby znacznie lepsza bez elementów zręcznościowych.
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Nanya
Ja podobnie jak Silver najpierw grałam w Dreamfall, a dopiero później, urzeczona tą historią, sięgnęłam po TLJ i.. nie zawiodłam się :) Dla mnie obie części mają w sobie coś magicznego, więc nie umiem ich tak porównywać - która lepsza, a która gorsza. Z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg.
Gram: Still Life 2
Without the dark, we'd never see the stars...

Przejdź do forum: