Runaway 2: Sen żółwia

Dodane przez Przemo dnia 04.09.2009 01:11
Runaway 2: The Dream of the Turtle (PC)
Producent: Pendulo Studios
Wydawca: Focus Home Interactive
Wydawca w Polsce: Nicolas Games
Data premiery: 17 listopada 2006
Data premiery w Polsce: 29 czerwca 2007
Wersja PL: Kinowa
Gatunek: Komedia
Nośnik: 1 DVD
Cena w dniu premiery: 79.99 zł
Oficjalna strona: www.runaway-thegame.com
PEGI PEGI

Wymagania sprzętowe

Pentium 4 1.6 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 32 MB


Opis gry

Runaway, przygodowa gra drogi, wydana w roku 2003, ożywiła gatunek przygodówek stając się jedną z najlepiej sprzedających się gier roku, w samej Europie sprzedano jej aż 600 000 sztuk!

W Runaway 2, Pendulo Studios po raz kolejny pokazuje nam niezwykle dopracowany, szczegółowy świat, przedstawiany w niezwykłej grafice rodem z kreskówek, która dała pierwszej części tyle uroku. Pendulo wykorzystało także wiele nowinek technicznych zmieniając silnik i dodając efekty specjalne. Postaci zyskują na jakości dzięki głębi i efektom świetlnym generowanym w czasie rzeczywistym; sceny są żywsze, w nich również wykorzystano dynamiczne oświetlenie i setki animacji. Dzięki temu uzyskano niezwykły efekt łączący sekwencje gry z animowanymi scenkami, które w sumie trwają ponad godzinę. Runaway 2 sprawia, że gracz czuje, iż bierze udział w przygodzie rodem z filmu rysunkowego.

Gracz posuwa się do przodu i działa w pełnych życia, szczegółowo odwzorowanych sceneriach. Postępy gracza są ilustrowane przepięknymi animacjami wyjaśniającymi fabułę, prezentującymi niespodziewane zwroty akcji i liczne elementy komediowe. Gra jest oczywiście pełna humoru, mnóstwo w niej odwołań do filmów, kreskówek i gier komputerowych. Runaway to prawdziwa komedia ze znakomitymi gagami i zagadkami.

Przygodę podzielono na 6 głównych rozdziałów. Gracze mogą odwiedzić ponad 100 miejsc w 4 stronach świata: na Alasce, Hawajach, w morskich głębinach i w powietrzu, w sercu dżungli lub na pokładzie luksusowego jachtu. Jest tu mnóstwo kolorowych miejsc, będących wyśmienitym tłem niezapomnianej przygody. Pendulo Studio przygotowało dla graczy wiele arcyciekawych zagadek i błyskotliwych łamigłówek o rosnącym poziomie trudności. Jednak Pendulo Studio zadbało też, by nikt nie utknął na zbyt długo w określonych miejscach gry; w porównaniu z pierwszą częścią poziom skomplikowania zagadek nie zmienił się. Gracze muszą mieć tylko oczy i uszy szeroko otwarte na pojawiające się wskazówki i używać zdrowego rozsądku niezbędnego przy wszystkich grach przygodowych.

Źródło: Nicolas GamesPrzykładowe obrazki
Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
brak
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?