Memento Mori - gameplay
Dodane przez Kami dnia 16.10.2008 11:49
Na stronach worthplaying.com pojawił się obszerny, bo ważący 137 MB, gameplay-trailer z przygodówki Memento Mori. Film trwa niecałe trzy i pół minuty, przedstawia głównych bohaterów, w jakich wcielimy się podczas gry, prowadzących dochodzenie przeciw...
Treść rozszerzona
Na stronach worthplaying.com pojawił się obszerny, bo ważący 137 MB, gameplay-trailer z przygodówki Memento Mori. Film trwa niecałe trzy i pół minuty, przedstawia głównych bohaterów, w jakich wcielimy się podczas gry, prowadzących dochodzenie przeciw złodziejom.

Premiera Memento Mori w Niemczech odbędzie się 31 października. Jak zapowiadają twórcy, przygodówka ma urzec graczy wartką i tajemniczą fabułą. Trzy obrazy z petersburskiego Ermitażu zostały skradzione i zamienione na bezwartościowe kopie. Z początku wydaje się to być sprawką typowych złodziei dzieł sztuki. Colonel Ostankovic, dowódca 12 oddziału policji w Petersburgu wszczyna śledztwo. Wraz z agentką Interpolu - Larisą Ivanovą Svetlovą trafiają na ślad tajemniczego zakonu działającego na terenach Finlandii.