Carol Reed: The Colour of Murder - demo
Dodane przez Przemo dnia 17.10.2008 08:15
Osoby interesujące się rynkiem skandynawskim, na pewno słyszały o serii przygodówek z Carol Reed w roli głównej. The Colour of Murder, obok Remedy, Hope Spring Eternal, Time Stand Stall i East Side Story jest już piątą grą, w której będziemy musieli sprostać ciężkim wyzwaniom.

Wcielamy się w postać Carol Reed, młodej angielskiej kobiety, od dwudziestu lat żyjącej w Szwecji. Kiedy rozpoczynamy grę, Carol planuje spędzić noc świętojańską w tym kraju. Kobieta jednak nie zdaje sobie sprawy, że podczas nadchodzących paru dni będzie wplątana w przygodę. Przygodę, w którą zawartych jest więcej wyzwań i intryg, niż te, które do tej pory przeszła w swoich poprzednich sprawach.

W czasie gry, poprowadzimy Carol przez mroczne tunele, opuszczone tereny wojskowe, ciemne kopalnie, ale również piękne, malownicze miejsca ważne dla historii. Dołącz do Carol w odkrywaniu prawdy, pomiędzy tymi tajemnicami, których korzenie sięgają ponad 100 lat wstecz.

Więcej informacji należy szukać na oficjalnej stronie serii. Umieszczona tam wersja demonstracyjna, jak na dzisiejsze standardy, zajmuje niewiele – jedynie 87 MB. Być może jest to spowodowane, zestarzałą już (i właściwie mało spotykaną) grafiką składającą się ze statycznych zdjęć. The Colour of Murder będzie miało premierę jeszcze w tym miesiącu.