Debiut Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder
Dodane przez Zebius dnia 26.06.2008 17:58
Jak informuje Nicolas Games: od dzisiaj jest dostępna w sprzedaży na terenie całego kraju gra Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder.

"Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder to thriller, w którym świat oglądamy...
Treść rozszerzona
Jak informuje Nicolas Games: od dzisiaj jest dostępna w sprzedaży na terenie całego kraju gra Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder.


"Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder to thriller, w którym świat oglądamy z perspektywy pierwszej osoby. Inspirację autorzy gry czerpali z twórczości H.P. Lovecrafta, nic więc dziwnego, że gra utrzymana jest w pełnym grozy klimacie. Gra jest pierwszą częścią cyklu planowanego na trzy odsłony. Historia w grze rozpoczyna się w listopadzie 2011 roku, w miasteczku Hilltown. Główny bohater gry to Howard E. Loreid, policyjny detektyw, który dostaje zadanie rozwiązania zagadki morderstwa Clarka Fielda, wpływowego mężczyzny mocno zafascynowanego magią i okultyzmem. Grając w Darkness Within doznacie bardzo ciekawego sposobu postrzegania świata, dzięki efektom wizualnym dostosowanym do odczuć bohatera. Rozgrywkę urozmaicą też liczne zagadki i łamigłówki.


Tytuł: Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder

Data premiery: 26 czerwca 2008 r.

Wydawca na terenie Polski: Nicolas Games

Cena: 49,99 zł

Wersja językowa: PL (pełna lokalizacja, głosów użyczyli profesjonalni lektorzy)

Więcej informacji znajdziecie tutaj."