Dreamfall Chapters nie tak prędko
Dodane przez Zebius dnia 04.06.2008 11:24
O kontynuacji Dreamfalla, mającej ukazywać się w formie epizodów, było ostatnio bardzo cicho. I nie bez powodu. Ojciec serii, Ragnar Tørnquist, w swoim internetowym blogu pisze, że prace są praktycznie zawieszone, gdyż firma zajmuje się aktualnie innymi, priorytetowymi dla niej projektami - grami MMORPG Age of Conan oraz The Secret World. Całe szczęście Ragnar dodaje też, że...
Treść rozszerzona
O kontynuacji Dreamfalla, mającej ukazywać się w formie epizodów, było ostatnio bardzo cicho. I nie bez powodu. Ojciec serii, Ragnar Tørnquist, w swoim internetowym blogu pisze, że prace są praktycznie zawieszone, gdyż firma zajmuje się aktualnie innymi, priorytetowymi dla niej projektami - grami MMORPG Age of Conan oraz The Secret World. Całe szczęście Ragnar dodaje też, że planuje dalszy ciąg historii z Dreamfalla, a nawet stworzenie epizodów dziejących się pomiędzy wydarzeniami z TLJ i Dreamfall, czy nawet przed TLJ. Oczywiście poznamy dalsze losy Zoë oraz Kiana, który w Dreamfall Chapters ma odgrywać ważną rolę. Czy April Ryan naprawdę nie żyje? Tego już pan Tørnquist nie zdradził, nie chcąc pozbawiać nas motywacji do dalszego czekania na jego gry.

Czy na Dreamfall Chapters będziemy musieli czekać tak długo jak na Dreamfall (około 6 lat)? Czas pokaże, oby tak się nie stało.
W każdym razie życzymy Ragnarowi i jego firmie Funcom, by ich gry online osiągnęły kasowy sukces i zarobiły na stworzenie godnej kontynuacji jednych z najlepszych przygodówek w historii.