Goin' Downtown - nowa przygodówka s-f
Dodane przez Zebius dnia 06.05.2008 15:31
Niemieckie studio Silver Style Entertainment, znane nam przede wszystkim z czwartej odsłony przygodówki Simon The Sorcerer, kończy właśnie prace nad nową produkcją o nazwie Goin' Downtown. To psycho-thriller z interfejsem point'n'click, którego akcja dzieje się w 2072r., a wcielimy się w nim w rolę Jake'a - przeciętnego i sfrustrowanego nowojorskiego gliniarza...
Treść rozszerzona
Niemieckie studio Silver Style Entertainment, znane nam przede wszystkim z czwartej odsłony przygodówki Simon The Sorcerer, kończy właśnie prace nad nową produkcją o nazwie Goin' Downtown. To psycho-thriller z interfejsem point'n'click, którego akcja dzieje się w 2072r., a wcielimy się w nim w rolę Jake'a - przeciętnego i sfrustrowanego nowojorskiego gliniarza.

Któregoś ranka, przechadzając się po okolicy, Jake potyka się o ciało nieprzytomnej, atrakcyjnej kobiety. Niestety, gdy odzyskuje ona świadomość, okazuje się, że utraciła pamięć. I tak zaczyna się przygoda Jake'a z Cathy, w której nasz glina da się poznać jako prawdziwy bohater i udowodni, że miłość potrafi ratować ludzkie życia.

Fabuła z wieloma zaskakującymi zwrotami akcji, główny bohater, z którym można się mocno identyfikować, wymagające, ale spójne logicznie zagadki, prosty interfejs użytkownika i bardzo szczegółowa grafika - tym według twórców charakteryzować ma się Goin' Downtown. Od strony graficznej gra na pewno będzie się wyróżniać wśród natłoku innych tytułów - to po prostu animowany komiks, nawet dialogi zrealizowane są w charakterystycznej formie "dymków". Podczas rozgrywki odwiedzimy ponad 40 lokacji, w których napotkamy ponad 30 postaci.

Goin' Downtown zadebiutuje na niemieckim rynku już 22 maja (ci to mają dobrze), daty premier w innych krajach jeszcze nie są znane.

Bogatą galerię screenów obejrzycie tutaj.
Niemieckojęzyczny trailer można ściągnąć stąd.
Natomiast jeśli ktoś chce zobaczyć jak wygląda gameplay, może obejrzeć fragment niemieckiego programu Giga Games, do ściągnięcia stąd. Plik zajmuje 62MB, redaktorzy zaczynają rozmawiać o Goin' Downtown od mniej więcej 7 minuty filmiku.