Sherlock Holmes kontra Arsene Lupin - demo
Dodane przez Zebius dnia 28.03.2008 18:42
Prawie miesiąc temu informowaliśmy o polskiej premierze kolejnej przygodówki o najsłynniejszym detektywie wszech czasów: Sherlock Holmes kontra Arsene Lupin. Wczoraj ukazało się angielskojęzyczne demo, tak więc jest okazja przetestować grę przed zakupem. Plik "waży" 644.7MB i można go ściągnąć...
Treść rozszerzona
Prawie miesiąc temu informowaliśmy o polskiej premierze kolejnej przygodówki o najsłynniejszym detektywie wszech czasów: Sherlock Holmes kontra Arsene Lupin. Wczoraj ukazało się angielskojęzyczne demo, tak więc jest okazja przetestować grę przed zakupem. Plik "waży" 644.7MB i można go ściągnąć STĄD.

Gra bardzo przypomina zarówno wyglądem, jak i sposobem prowadzenia rozgrywki, poprzednią produkcję Frogware, czyli Sherlock Holmes: Przebudzenie, tak więc osoby, które w Przebudzenie już grały, poczują się jak "u siebie w domu".

Przypominam, że Sherlock Holmes kontra Arsene Lupin wydany został w naszym kraju przez City Interactive w sugerowanej cenie detalicznej 49,99zł, ale w sklepach wysyłkowych można tę grę dostać o kilkanaście złotych taniej.

Dodam tylko, że w demie nie ma możliwości zapisu stanu gry, a ze względu na sporą ilość tekstu, wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego.